KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 10 hónapja #8089 Írta: tamás.ilyés
tamás.ilyés válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Kisméretű irodába szeretnénk automata kávéfőzőt venni. Nekem otthon egy Saeco Hd 8651 van, de az elég hangos. Abban kérem a segítségeteket, ajánljatok nekem légyszíves olyan típust, ami aránylag csöndes, egy tárgyalóban használnánk, egy kapszulás gépet váltana, na annál ne nagyon legyen hangosabb.
Erről vélemény?: edigital.hu/automata-kavefozo/krups-ea82...ata-kavefozo-p481639
Előre is köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #8090 Írta: Hami30
Hami30 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
www.bsoutlet.hu/termek-4169-bosch-tes515...tas-kavefozo-teafozo
Nekem ilyen van üzlethelységben ,nagyon csendes alig van tényleg hangja daráláskor is, és könnyen kezelhető! Gyors és higiénikusan és csendben csinálja a tejes italokat is ! Simán a tejesdobozból szívja a tejet ! Nagyon ajánlom ,nagyon bevált ! Ár értékben szerintem jó vétel !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #8091 Írta: zeti
zeti válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szerintetek bírná a pumpa utáni nyomást a folyadékáramlást mérő turbina ami alapból a víztartály és a pumpa között van? Ha jól be van lőve az OPV, hamar és kiszámíthatatlanul leáll mert azt az átfolyást is méri, ami az OPV-n át visszafolyik a tartályba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #8092 Írta: kovi55
kovi55 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Saeco Magic kpe dugattyúból miért van kétféle? Az egyik a fémszűrős, a másik műanyag egy belső lyukkal. Miért lyukas belülről?
Melyik a jobb? Elnézést, ha hülyeséget kérdeztem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #8093 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

LaszloDobos írta: Sziasztok,
van egy Saeco Odea Girom, amit egy tartálytöltés után nem tudok légteleníteni, nem folyik át rajta semmi, belefullad. Szédszed, pucol, stb, továbbra sem, mire rájöttem, hogy a márnesszelep nem nyit, s ott fullad bele. A dolog szépséghibája az, hogy test módban tudom működtetni, szépen kattog és mozog, viszont saját maga nem nyit ki, mikor kellene. 5let? Előre is köszönöm a válaszaitokat!


Szia!

Az egy multifunkciós szelep, és akkor van csak nyitott állapotban, amikor a maradékvizet leengedi a rendszerről a főzés befejezését követően.
Ha a víz/gőzcsapon nem jön víz, akkor eldugulhatott a bojler. Ha ott jön a víz, akkor a mellékelt képen a zöld körrel jelölt alkatrészben a szelepeket kell megtisztítani.

multiszelep.jpg melléklet nem található


"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #8094 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

kovi55 írta: Sziasztok!
Saeco Magic kpe dugattyúból miért van kétféle? Az egyik a fémszűrős, a másik műanyag egy belső lyukkal. Miért lyukas belülről?
Melyik a jobb? Elnézést, ha hülyeséget kérdeztem.


Szia!

Miért van belőle két változat? Kérdezd meg a tervezőjét... ::rohog::
Szerintem a fém szűrős a jobb, az egész őrlemény alatt jobban eloszlatja a vizet , és teljes keresztmetszeten egyforma nyomással megy át a víz.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.720 másodperc