KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #8431 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
Mindenképp olyan márkát válasz aminek van nagy szervízháttere. Ezek a Saeco, Jura, Delonghi és Krups. A sorrend is stimmel szerintem.
Én Saecot tudok ajánlani. Ezt a kettőt nézd meg.
link
link

k5.20 írta: Sziasztok,
nem nehéz kitalálni: automata ügyben kérek tanácsot.
Kinéztem ezt: www.arukereso.hu/kavefozo-c3174/delonghi...b-eletta-p269212685/
Külföldi fórumokon csak kevés elmarasztaló véleményt találtam, de érdekelne a ti véleményetek is.
Saeco és Nivona akadt még a látókörömbe, ajánlatokat is elfogadok.
(Feleségem és 3 leányom mellé olyan gépet keresek ami "gombnyomásra működik, nem kell variálgatni a dolgokat...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #8432 Írta: k5.20
k5.20 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

natloz írta: Szia!
Mindenképp olyan márkát válasz aminek van nagy szervízháttere. Ezek a Saeco, Jura, Delonghi és Krups. A sorrend is stimmel szerintem.
Én Saecot tudok ajánlani. Ezt a kettőt nézd meg.
link
link

Köszi az ajánlásokat, megnézegetem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #8433 Írta: gábor.végi
gábor.végi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok.
automata kávéfőző vásárlás előtt álok. A család akarata miatt mivel az egyszerűbb kezelni és(nem mocskol mint a daráló+karos gép kombó)....nézegettem a jura gépeit és kíváncsi lennék hogy a J90-es gépről mi a véleményetek minden irányban. tartós és jó kávéfőző?
www.best-in-jura.de/Jura-J90-1289.html?refID=111
németből elég olcsón betudnám szerezni. nézegettem még más gépeket is de javarészt csak szinte a jura az aki elmeri mondani hogy mekkora(5g-16g)pogit csinál.
a bosch gépekről még a gyártót se lehet lekérdezni :confused:
a többi nem tudni hogy alkalmas e 2 db erős kávéra....
a válaszokat előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #8434 Írta: BöPö
BöPö válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Jura E85 kávégép nem adott forróvizet(lehet dugulás?) lefuttattam egy vízkőtelenítő programot, de ez hiba volt, ugyanis bent ragadt a program, a csapot akarja kinyittatni, de abból nem tud víz folyni. Mit tegyek?? ::tan::

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #8435 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
sziasztok! beesett egy saeco superautomaticamvagy family a lényeg sup001. felfűt,van melegvíz,légtelenít,de a kávégomb megnyomása után nem történik semmi! akinek van tapasztalata megköszönném a segítséget hol keressem a hibát.daráló vagy panel...?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #8436 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
Programkapcsoló vagy darálómotor lesz a hibás, darálómotrot ki tudod úgy zárni, hogy ha megnyomod a mérleg mikrokapcsolóát és továbblép a programba, akkor az a rossz ha nem reagál arra se semmit akkor valszeg a programkapcsoló a rossz. Indítókapcsolót ha nyomva tartod és megütögeted a programkapcsoló tetejét (valami szigetelt csavarhúzóval szoktam) és elindul akkor tudod, hogy az a rossz, (nem minden esetben jön be, de olyan 70%-.ba ez segít. ) Új programkapcsolót már nem fogsz kapni hozzá. Felújítást rád bízom, én nem szoktam foglalkozni vele, van egy kollégám aki szétszedi és újraépíti. Valamikor elmegy több ezer vagy tízezer adagot a felújított programkapcsoló, máskor meg megáll 20-150 adag között.

stilnox írta: sziasztok! beesett egy saeco superautomaticamvagy family a lényeg sup001. felfűt,van melegvíz,légtelenít,de a kávégomb megnyomása után nem történik semmi! akinek van tapasztalata megköszönném a segítséget hol keressem a hibát.daráló vagy panel...?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.555 másodperc