KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 2 hete #8641 Írta: Szekelylaci
Szekelylaci válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Az van, hogy bármit csinálok nem lesz jó. Hiába állítom alapra, akkor is így áll meg, ahogy a képen van. A kapcsolók jól vannak bekötve. Kíváncsiságból bekötöttem fordítva is, tehát a piros került a bal oldalra, de akkor is így állt meg. Szakadást nem találtam sehol. Már kezdem unni egy kicsit, szóval lehet, hogy inkább bontom a gépet.

IMG_20180408_190639.jpg melléklet nem található

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #8642 Írta: tartamas
tartamas válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Van egy Siemens Surpresso Compact kávégépem, ami nyers állapotban volt, előtte vizes kávét csinált. Teljesen kitisztítottam, sajnos utána a zacctartóba főzte a kávét. Kicseréltem a vízleeresztő szelepet és a vízszelepet, a feketét, utána néhány kávét lefőzött rendesen, de most megint csak a zacctartóba illetve a tálcába főzi a kávét, ill a tisztításnál is oda préseli a vizet és olyankor nagyon felhangosodik a szivattyú illetve rezonál a gép. Forróvíz készítésénél tökéletesen üzemel és a szivattyú sem hangos.
Központiegységet kitisztítottam, átvizsgáltam, bezsíroztam.. nem tudom, hogy mi lehet a baj, de már nem tudok mit kitalálni, ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #8643 Írta: zeti
zeti válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #8644 Írta: zeti
zeti válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Xsmall-hoz értők, az mitől lehet, hogy túl forró vizet ad le a gőzölőcsövön a gép? Gőzbuborékos, fröcsög, régen lehetett teát készíteni vele de most visszafröccsen a bögréből a víz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 napja - 6 éve 3 napja #8645 Írta: zoltán.vagyóczki
zoltán.vagyóczki válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdvözlöm az urakat!
Keresek krups xp vagy Ea kazánt,jó érzékelővel!
köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 napja #8646 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Az NTC a kazán oldalára egy speciális ragasztóval van felragasztva, a nálunk kapható hőálló az szilikonos és szigetel. Nem lehet felragasztani a kerámia NTC-t a kazánra ebben a formában. Csak kazán kell, legyen rajta az NTC!!

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.665 másodperc