KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 11 hónapja #8647 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szervusztok!
Valaki képben van a Siemens tk53009 géppel?
Már az indításkor a kávéerősség és a gőz led villog, a gőz ledre indul az öblítés, de a csepptálcába öblít. Ha az öblítés leáll, után az egy csésze és két csésze led villog a gőzcsap nyitás piros ledjével együtt.
Köszi előre is.
Üdv.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #8648 Írta: baloghfeco99
baloghfeco99 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdvözletem
Lenne egy aeg caffe silenzio gépem a hiba az lenne hogy bekapcsolás után az egy és két csésze kávé lámpa plusz az általános zavar lámpa folyamatosan világít. Cseréltem benne kazánt mert rossz volt a régi. De nem akar működni
Ötlet?
Köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #8649 Írta: Geri62
Geri62 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok !
Egy Saeco Moltio kávéfőzővel van bajom.
Eleinte a bekapcsolás után gyakran nem volt hajlandó öblíteni, csak zümmögött és az öblítővíz csak időnként csöpögött. Le kellett állítanom a STOP gombbal.
Most már egyáltalán nem öblít bekapcsoláskor, de már kávét sem ad, csak ledarálja, összepréseli és csak zümmög, a kávé meg csöpög, majd az egész megy a zagytartóba.
Dobjam a ......., vagy még van remény ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #8650 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia! Egy alapos tisztítást kellene végrehajtani a központi egységen. De főként a felső dugattyú alján található fém szűrőt kel kitisztítani rézkefével, fogkefével, hogy minden apró lyukon át lehessen látni. A legjobb ha teljesen szét van szedve a KPE, kitisztítva utána bezsírozva. Az alsó dugattyú tövére is tenni kell szilikonzsírt, mert az is gyakran megszorul. De ha a szétszedés nem megoldható, akkor egy zsírtalanító tablettával őrölt kávés módban főzni kell 2-3 hosszú kávét. Ez lehet hogy segít valamit, de biztos nem tartós megoldás lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #8651 Írta: Geri62
Geri62 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szétszedtem.
Csavarok ki, beömlő le, felső dugattyú ki, rugó ki, golyó ki, szűrő le.
Szűrőt megtisztítottam, járatokat kifújtam és a dugattyúszárat ismét bekentem szilikonzsírral.
Összeraktam. Indítás. Öblítés megy, kávét főz. Én örömködök. kukk:)
Kisördög nem alszik. Még egyszer próbálom az indítást. Öblítés bukta, kávé nem jön. Újra ott vagyok ahol a part szakad.
Valami újabb ötletetek ? ::tan::

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #8652 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Akkor nem marad más mint a szivattyúban található O gyűrű cseréje. Nem képes már akkora nyomást létrehozni a rezgőszivattyú.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.971 másodperc