KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 6 hónapja #8845 Írta: Bobojsza
Bobojsza válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Van egy Philips HD8651 Xsmall kávéfőzőnk most azt produkálja, hogy az öblítés normálisan lemegy a kávéfőzés első ütemére kilöki a zacctartót kb 2-3 mm és leáll. Visszatolom akkor megy tovább. Mi lett a baja idáig jól működött.
Köszönöm a segítséget.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #8846 Írta: mdav88
mdav88 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Nos, az ssr van lesülve a panelról, remélem ennek cseréje megoldja a problémát.
Viszont a nevetzett R39MF5(1) ssr nem kapható itthon, helyette ezt találtam, stimmelni fog?

aqh2213

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #8847 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

nagim írta: Sziasztok!

Saeco Talea Touch-rol lenne szó. A víz obliteskor vagy kavefozeskor csak csopogve, esetleg nagyon lassan csordogalva jon. A gőzölőn a gőz és a forró víz viszont rendesen jön. Mi lehet a gond? Szivattyú vagy esetleg dugulas lehet valahol?

Előre is köszönöm!


Szia!

A multifunkciós szelep elvízkövesedhetett.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #8848 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Bobojsza írta: Sziasztok!
Van egy Philips HD8651 Xsmall kávéfőzőnk most azt produkálja, hogy az öblítés normálisan lemegy a kávéfőzés első ütemére kilöki a zacctartót kb 2-3 mm és leáll. Visszatolom akkor megy tovább. Mi lett a baja idáig jól működött.
Köszönöm a segítséget.


Szia!

Kinyitod az ajtót, zárod az ajtómikrót. Elindítod a főzést és meglátod azt, hogy a KPE miért löki ki a zaccfiókot.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #8849 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

mdav88 írta: Nos, az ssr van lesülve a panelról, remélem ennek cseréje megoldja a problémát.
Viszont a nevetzett R39MF5(1) ssr nem kapható itthon, helyette ezt találtam, stimmelni fog?

aqh2213


Szia!

Az R39MF5 is kapható itthon a Sini Kft-nél.
Az AQH2213 a TME Kft-nél viszont olcsóbb. Az adatlapjuk szerint kompatibilisek.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #8850 Írta: Bobojsza
Bobojsza válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Secondbolt!
Kösz a tanácsot megnéztem, a motor első mozdulatára a KPE mintha megfeszülne jobbra elcsavarodik és ezáltal kilöki a zacctartót. Érdekes mert most vízkőtelenítettem és szilikon zsíroztam le a csúszó részeket. Most elmosom a KPE-t de valószínűleg a spéci élelmiszeripari hőálló szilikonzsír nem megfelelő ide mert nem lehet lemosni normálisan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.584 másodperc