KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)

Több
11 éve 2 hete #67 Írta: amadea
amadea válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)

thirdcrack írta: Bonzsorni! Ecco bella macchina ....

Végre, hogy ide is feltetted! (Odaát már láttam.)
Gratula! Nagyon szuper lett!! :cool:
Csapolásos képek, videók ??


Vibiemme Junior Hx, La Pavoni Europiccola (1976), Ponte Vecchio Export, Mahlkönig Vario, Gene Coffee Roaster

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hete #68 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)

amadea írta:

thirdcrack írta: Bonzsorni! Ecco bella macchina ....

Végre, hogy ide is feltetted! (Odaát már láttam.)
Gratula! Nagyon szuper lett!! :cool:
Csapolásos képek, videók ??


Kösz szépen Timi. Tudom, h lógok még vele. Épp tesztelem, hogy az optikán túl jelent-e valamit a kerámiabevonat a bojleren. Jövő héten megy át az üzembe. Ott több a tér a videózásra, meg nincs is akkora kupi (mint ahogy azt Te is megállapítottad egy évvel ezelőtt).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hete #69 Írta: amadea
amadea válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)

thirdcrack írta:

amadea írta:

thirdcrack írta: Bonzsorni! Ecco bella macchina ....

Csak nem arra utalsz, hogy egy ilyen csodamasinát a kazánházban rejtegetsz? :rolleyes: :confused:


Vibiemme Junior Hx, La Pavoni Europiccola (1976), Ponte Vecchio Export, Mahlkönig Vario, Gene Coffee Roaster

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hete #70 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
A kazánház voltaképp csak a terveken volt az. Inkább nevezhetjük játékteremnek (a flipper több helyet foglal a kazánnál), dolgozószobának (belezsúfoltam egy íróasztalt is), műhelynek (itt tuningolom a kávégépet), ex-edzőteremnek is (mivel már esélyem sincs az országútit ebben a helységben görgőre állítani) és kávésaroknak is (mert itt kapott helyet Gene, ide lett száműzve az őrlő, illetve itt üzemel most már 2 LSM Practical is). Ha ügyesen mozgok, beférek én is. Multifunkcionális. Piroska amúgy mintaszerűen működik. A skalpolttal sokkal jobban buldogul "egyeskénél", mert ezen előáztató készség is van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hete #71 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
Kérünk szépen képeket+vidijót is, ne csak a ledekkel vagizz ! ::rohog::

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hete #72 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)

blaze írta: Kérünk szépen képeket+vidijót is, ne csak a ledekkel vagizz ! ::rohog::


Fotók vannak az előző oldalon a youtube után kvetlenül. Csapolás lesz, de azt a 3 adagos kosárral kell belőnöm, mert az van olyan mély, ami leér a portafilter pereméig (video- és fotogén), de ahhoz a tamper a 3. LSM-mel egyetemben a tuningműhelyben "tartózkodik" (a fiúk meglincselnének, ha elhoznám). Itten meg nem merek már videózni, mert Timi múltkor is megszólta, hogy belógott a tornacsukám .... Hétfőn múvolom a vasat az üzembe...

Csövesz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.202 másodperc