KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 7 hónapja #8185 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

sector991 írta: Sziasztok !
Automata kávégépet szeretnék vásárolni. Elöljáróban annyit, hogy volt már egy Saeco Vienna gépem, most jelenleg egy Jura Imressa E70 gépem van. Mindkettőt használtan vettem, de meg voltam velük elégedve............


Szia!
A Gaggia cég a Saeco tulajdona, ebből kifolyólag néhány gépet Gaggia név alatt is forgalmaznak. Többek között ezt a Saeco Intelia Deluxe HD8956-os géppel is megtette Gaggia Velasca név alatt.
Szép, dizájnos gép, jó kávét lehet vele készíteni.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #8186 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

krisztian.toth írta: Munkahelyre keresek automata kávéfőzőt, kis kapacitás napi 10-15 adag kávé nagyon max. 50-60 ezer Ft használt (nettó) körül, de annyi változat van mint égen a csillag. Ráadásul annyi ilyennel foglalkozó cég is van, ha tudtok olyat aki ajánlott jöhet akár PM-ben is.
Amit néztem előzetesen, de akármelyik megbízható másik modellre vevő vagyok:
- Siemens EQ.5
-Jura Impressa E75
Előre is köszönöm!


Szia!

Nálam a Jura a nyerő a kettő közül! ::coffee

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #8187 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Tommi írta: Hellő mindenkinek.

Esam5400 et szétszedtem ,kicseréltem a gumigyűrűket ,majd összeraktam.Mindent úgy csinéltam ,mint korábban .Semmi sem ment tönkre._Most kapcsolom be és a 3szög folyamatosan villog a kijelzőn.Van valakinek ötlete mi a franc történik ilyenkor?


Szia!
Általános hiba az önteszt során. Valamit nem érez a gép teszteléskor, nem kapott a processzor visszajelzést valamelyik részegységtől.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #8188 Írta: róbert.vörös
róbert.vörös válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy Siemens EQ6-hoz (TE617503DE/09) magyar nyelvű használati útmutatót tudna-e valaki feltölteni? Az automata kávéfőző világába teljesen új vagyok. Az normális,hogy a csepptálcába minden főzéskor belenyom valamennyi vizet a kávéfőző belsejéből?
Köszönöm a segítséget előre is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #8189 Írta: sector99
sector99 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Szia!
A Gaggia cég a Saeco tulajdona, ebből kifolyólag néhány gépet Gaggia név alatt is forgalmaznak. Többek között ezt a Saeco Intelia Deluxe HD8956-os géppel

Köszi a választ, nagyon sokat segítettél ! Így most már meg merem venni. Ezeket találtam:
Philips és Gaggia
Tehát akkor mindegy melyiket veszem, a belseje ugyanaz ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #8190 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

sector99 írta: Köszi a választ, nagyon sokat segítettél ! Így most már meg merem venni. Ezeket találtam:
Philips és Gaggia
Tehát akkor mindegy melyiket veszem, a belseje ugyanaz ?


Igen, az alkatrészek teljesen egyformák.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.696 másodperc