KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 4 hónapja #8371 Írta: BöPö
BöPö válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm, de nem nyúlok bele, a szervízben ahová hordom levetették a darálási időt, mert nem bírta összetömöríteni a darálékot. Igazából ezzel a hol lefőzöm a kávét hol nem, nos ezzel nem tudnak mit csinálni. És kora reggel kicsit idegesítő, ha másodszorra-harmadszorra főz csak kávét. És a kávéért is kár...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #8372 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Andrask! Bocs már de engem érdekelne. el tudod küldeni pm.-ben? Köszönöm előre is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #8373 Írta: Balázs800311
Balázs800311 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia Gergő.
Ha kávégép akkor szerintem saeco. Amit én ismerek és javasolok vagy Magic comfort plus vagy Royal professional. Persze ezek használtban vannak. Olyan 60E Ft és 90E Ft között.
Üdv.: Balázs

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #8374 Írta: Balázs800311
Balázs800311 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok.
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Vettem egy saeco royal profesional v2 t és öblítés után a zacc tartóba becsöpög kb egy evőkanálnyi víz. És nem tudom hogy ez normális vagy gond. Az előző gépem saeco royal exclusive volt. Annál nem volt öblítési funkció. Engem kicsit zavar. Ha valaki tud rá megoldást kérem segítsen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #8375 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
1.vagy kikapcsolod az átmosás funkciót, Menu---> rinsing ----> off
2.vagy kpe hengerfejét leszeded,felső szűrőt, rugót krémesítő szelepet kiveszed és lezsírtalanítasz mindent. Valszeg nem zár el rendesen a krémesítő szelep és amiatt visszacsöpög a víz.
3.vagy hagyod az egészet a fenébe és kávézol boldogan, ha nem zavar a víz a zaccfiókba akkor ne foglalkozz vele.

Balázs800311 írta: Sziasztok.
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Vettem egy saeco royal profesional v2 t és öblítés után a zacc tartóba becsöpög kb egy evőkanálnyi víz. És nem tudom hogy ez normális vagy gond. Az előző gépem saeco royal exclusive volt. Annál nem volt öblítési funkció. Engem kicsit zavar. Ha valaki tud rá megoldást kérem segítsen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #8376 Írta: Balázs800311
Balázs800311 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

natloz írta: Szia!
1.vagy kikapcsolod az átmosás funkciót, Menu---> rinsing ----> off
2.vagy kpe hengerfejét leszeded,felső szűrőt, rugót krémesítő szelepet kiveszed és lezsírtalanítasz mindent. Valszeg nem zár el rendesen a krémesítő szelep és amiatt visszacsöpög a víz.
3.vagy hagyod az egészet a fenébe és kávézol boldogan, ha nem zavar a víz a zaccfiókba akkor ne foglalkozz vele.

Balázs800311 írta: Sziasztok.
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Vettem egy saeco royal profesional v2 t és öblítés után a zacc tartóba becsöpög kb egy evőkanálnyi víz. És nem tudom hogy ez normális vagy gond. Az előző gépem saeco royal exclusive volt. Annál nem volt öblítési funkció. Engem kicsit zavar. Ha valaki tud rá megoldást kérem segítsen.


Köszönöm a segítséget. Már vettem bele új krémesítő golyót és rugót. A hiba tényleg az hogy nem mindig zár el a golyó a krémesítőnél. De nem tudom mit cseréljek hogy mindig elzárjon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.576 másodperc