KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 4 hónapja #8383 Írta: ppisti68
ppisti68 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Helló! Adott egy Jura Impressa Xs9 one touch kévégép, ami bekapcsolás után pár másodperccel leáll. A gyanúm szerint egy ZD1 pozíciószámú zénerdióda hibás, de nem olvashatók az adatai. Mellékelek képet a panelról. Kérnék tanácsot a hiba javításához.
Üdv: István
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #8384 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

karacsonyi-udvozlet.jpg melléklet nem található


"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #8385 Írta: Toobee
Toobee válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Sajnos a keresővel nem találtam megoldást a problémámra, ezért bátorkodom írni. A szüleim Saeco Talea Giro Plus gépük ragadt vízkőtelenítés üzemmódban. Az első fázisban (mikor szakaszosan engedi át a vizet) nem megy tovább. Valamiért nem érzi, hogy a tartályból elfogyott a víz, csak járatja üresben a pumpát. A tank csatlakozását szét is szedtem, eltakarítottam, valamint teljesen szárazra töröltem mindent, de továbbra is fenn áll a probléma. Eddig nem volt vele gond, kb 5-6 ilyen program futott már le rajta nálunk. Előre is köszi a segítséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #8386 Írta: fransoa
fransoa válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Royal Professional gépem kijelző felső sora bekockásodik egy idő után,talán félóra, és ezálltal nem reagál semmire.Lehet hogy a meleg hatására,nem tudom. Más nap reggel indul, teszi a dolgát,és aztán ismét bekockásodik. Van egy donor gépem annak a paneljáról meg nem tudom eltüntetni a Ventiláte, ki irást ,pedig sok sok vizet le egedtem ,légtelenités cim szó alatt. Mert panelt cseréltem,hátha az a gond.Mi tévő legyek? A segitségeteket szeretném kérni.
Köszönöm elöre is. Minden Kedves fórumózónak és családjának BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #8387 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

fransoa írta: Sziasztok! Royal Professional gépem kijelző felső sora bekockásodik egy idő után,talán félóra, és ezálltal nem reagál semmire.Lehet hogy a meleg hatására,nem tudom. Más nap reggel indul, teszi a dolgát,és aztán ismét bekockásodik. Van egy donor gépem annak a paneljáról meg nem tudom eltüntetni a Ventiláte, ki irást ,pedig sok sok vizet le egedtem ,légtelenités cim szó alatt. Mert panelt cseréltem,hátha az a gond.Mi tévő legyek? A segitségeteket szeretném kérni.
Köszönöm elöre is. Minden Kedves fórumózónak és családjának BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK.



Szia!

1. Általában kondi okozza ezt hibát, ki kellene cserélgetni őket.
2. Nem forog a turbina/ vízátfolyásmérő, szét kell szedni és meg kell tisztítani.

123249.jpg melléklet nem található

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #8388 Írta: fransoa
fransoa válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia! Köszönöm a gyors választ. Igen olyankor nem adja a szenzor a jelet. De a másik panellal nincs ez a Ventiláte jelenség,azzal dolgozik kb fél órát aztán bekockásodik a kijelző,és nem reagál semmire.Akkor valószinű ennek a kondijai szikadtak meg már a hosszú évek folyamán.,és a melegedés hatására. jön a kockás jelenség.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.123 másodperc