KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 3 hónapja #8389 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia. Ventilate... kazant csereltel mar rajta? Vagy szetszedted a kazant,vizkotlenites fullra,tomites cserek,osszerak es kiprobal?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #8390 Írta: fransoa
fransoa válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia! Boldog új évet, minden fórum lakónak.
Nem szedtem szét ,rendszeresen elvégzem a vizkőtelenitést.
A turbinát is megnéztem, rendben van.
Az ő saját panelja ugye kockás,pár perc után.addig még működik is rendesen, a donor gép panelja irja "VENTILATE" üzenetet. A kazánokkal, nem gondolom hogy gond lenne, az egyik patkó, a másik szendvics.Az utólsó percig minden funkció tökéletesen működött rajta, semmi előjel a vizkövesedésnek,semmi viz folyás sehol.. A kijelző bekockásodás tette be a kaput. Aztán jött a panel csere, ami a levegősödést irja.
Most már csak a panelok hibájára tudok gondolni.Ehhez meg nem vagyok szakmailag felkészült,

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #8391 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
pedig nálam ez oldotta meg a problémát...teljesen szétszedtem a szendvics kazánt,tele volt vízkővel pedig átfolyt rajta a víz igaz gyengén..de utánna vízkőtlenítés a full szervíz után és minden ok. Buék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #8392 Írta: fransoa
fransoa válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Tartok tőle hogy egy ilyen koros gépnél, ha szétszedem a kazánt akkor az már kuka.A donor gépem duplán szendvics kazános,és az egyik kazán folyt . Gondoltam felújitom és lessz egy tartalék kazán. Hát annyira össze volt gyógyúlva, hogy kuka lett a vége.
Az én véleményem,ha egy kazán nem szivárog,nem csöpög,azt szétszedni ilyen koros gépeknél nem ajánlatos.Minden más praktikát bevetni a vizkőtelenitéshez,és ha azt ki birja akkor jó. Ha nem akkor meg igy is úgy is másik álja a helyét.
A panelt kell rendbe rakatni első körben ,és aztán látom hogy mi a következő lépés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #8393 Írta: barna
barna válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!segítséget szeretnék kérni!vásároltam egy saeco odea go kávéfőzőt és mi csak ásványvizet iszunk mert fúrott kútról jön a házba a víz.mehet bele a gépbe az ásványvíz?gondoltam esetleg előtte felforralom és lehűtöm hogy lágyabb legyen.egyébként ez lehet citromsavval vízkőtleníteni?valahol olvastam hogy az alu kazánnak árt.nem tudom ebben milyen van!előre is köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #8394 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Fransoa! én csak a saját gépem adott hibáját meséltem el,ami ugyan ez volt. így oldottam meg, fél éve hibátlanul működik! a kazánt ha kiveszed akkor a bejövő oldalt lezárod egy gyufaszállal,bele öntöd a vízdkőoldót,úgy hagyod pár óráig majd kipróbálod,hogy szétjön-e...ha nem akkor próbálod még. nekem 2 nap után jött szét.de tele volt vízkővel attól függetlenül,hogy folyt rajta a víz...a javítás után jó lett. remélem rendbe jön a gép kazán szétszedés nélkül is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.622 másodperc