KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 3 hónapja #8443 Írta: Szekelylaci
Szekelylaci válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm a választ! Megpróbálom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #8444 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
köszönöm! utána járok a héten. szeretném ha működne mégis csak egy retró darab... esetleg magyar használatit kérhetnék ami magyar ha van? előre is köszönöm!
eszembe jutott...van még egy saeco caffe grandem ,minden főzés után felragad a zacc a központi egység dugattyújára,a zacc nagyszemű..kérdezném,hogy a daráló kés csere megoldja ezt a problémát? az adag mennyiségén állítottam már de attól nem lett jobb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #8445 Írta: fransoa
fransoa válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
Lehet hogy hogy a program kapcsolód kell csak beálitani ,manuálisan és már meg is javul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #8446 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
bocs de ilyet nem javítottam még.jurákat javítok inkább vagy újabb saecokat. hogy állítsam be? de ha adsz egy számot felhívlak úgy egyszerűbb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #8447 Írta: fransoa
fransoa válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Leveszed a gépről a tetőt, a timer motorjának a tápcsatlakozóját széthúzod. Adsz a motorra direkt 230 voltot úgy, hogy a piros körmök közül az alsó három legyen kint, a legfelső pedig bent. Addig adj a motornak tápfeszt, amíg ilyen helyzetben tudod megállítani. Nem baj ha többször körbefordul a motor. Hagyd csak had forogjon, mert így megtudod nyugodtan figyelni azt, hogy mikor kell a tápot megszüntetni. Én egy dugvillás táp kábelt saruztam fel saruztam fel, azt használtam tápzsinórnak.Ha jól áll a timer, akkor dugd össze a csatikat, és kész a gép!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #8448 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
ok.köszi. megnézem a héten...de lehet csak jövő hét...Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.586 másodperc