KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #8455 Írta: waterbear
waterbear válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Maradt a hiba az átfolyásmérő tisztítása után is.... ::tan::

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #8456 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Ha nincs meg, akkor a neten megtalálod a szervizkönyvét, töltsd le.
Tedd szervizmódba majd inditsd el a szivattyút úgy, hogy a forróvíz mágnesszelep is nyitva legyen. Nézd meg azt, hogy a jobb alsó sarokban számolja-e az impulzusokat a szervizkönyben leírtaknak megfelelően.
Előforhulhat az, hogy hibás az átfolyásmérő.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #8457 Írta: judit.bán
judit.bán válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Siemens Surpresso Compact kávéfőzőnk van, ma reggelre történt valami és nem adja le a kávét. Darál, vizet szívja. Szervízprogramot lefuttatuk rajta, vízkőoldóval, tablettával. A kivezető csőbe óvatosan vékony drótot dugtunk hátha azzal meg tudjuk szűntetni a dugulást de semmi változás. Mit kéne tenni?
Válaszokat előre is köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #8458 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
Nos szereztem egy tuti jó vezérlő panelt. Ezzel el is indul, kv-t le is főzi, de rövid idő után el kezd a szivattyú szakaszosan járni és kinyit a biztonsági solenoid szelep engedi el a gőzt, vizet a KPE felé. Ha kikapcs-bekapcs akkor tökéletes türelemmel, felfűtött kazánnal várja az újabb főzést, de az újabb főzést követően röviddel, szivattyú szakaszos üzem, solenoid nyit. 23C fokon rámértem a kazán ntc-re az 58kOhm, melegen még nem mértem. Esetleg vmi ötlet?
Köszi előre is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #8459 Írta: adél.pál
adél.pál válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Saeco primea cappuccino touch kávégépemen nem mukodik az erintőkepernyő, tehát bekapcsolom, mutatja a ,,tejtartály tisztitása'' és ha a start-ra lepek nem érzékeli, mi lehet a baja talán vizet kaphatótt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #8460 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
sziasztok. a minap találtam a neten jura központi egység meghajtó motorhoz hajlított fém "fület" amivel a fölső csavarnál a törött,kiszakadt részt fel lehet fogatni és lehet javítani. Most persze nem találom...tudna ebben segíteni valaki hol tudnék venni ilyen hajlított fém lemezt? Köszönöm előre is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.708 másodperc