KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 3 hónapja #8467 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
Igen, mindegyikből van kettő-kettő. Először eredeti táppanel próba vezérlővel, ami egy működőből van kiszedve próbára, után próba vezérlő, egy új kölcsön táppanellel, után új tápp. régi vezérlővel és visszatérés az eredeti állapothoz. És mindig ugyanaz, hogy az első kv lefőzésig hibátlanul áll felmelegített kazánnal, majd a kv lefőzés után/alatt meghülyülne és utána rövid idővel a szivattyú elindul szakaszosan mint a gőz leadásnál és kinyitja solenoidot leengedi a gőzt. A solenoid nyitva is marad. Kikapcs-bekapcs átmenetileg meggyógyul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #8468 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Próbaképpen: cseréld fel a fázist a nulla vezetővel! (Fordítsd át a villásdugót)

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #8469 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
OK, így teszek.
Köszi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #8470 Írta: tartamas
tartamas válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok, lenne egy olyan gondom, hogy van egy delonghi magnifica ESAM4200.S kávégépem, megszorult a felső holtponton, elvileg most már nem szorul, hanem bekapcsolás után a ledek balról jobbra villognak.
A kérdésem az lenne, hogy milyen billentyűkombinációval tudom resetelni a gépet, hogy újra elkezdjen mozogni a közponziegység..?
köszönöm előre is a segítséget
üdv Tamás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #8471 Írta: rocket
rocket válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Delonghi ESAM 5400-nál, miközben mozog a KPE, kb. középállásba nyikorgó hangot ad, lefele és felfele mozgáskor is. Néztem nyitott ajtóval, látszólag nem ér hozzá semmihez a KPE, de miközben nyikorog, lehet érezni, hogy remeg is egy kicsit. Próbáltam kézzel egy kicsit ráfeszíteni mind a 4 irányba, de nem segített. A főzőfejet sem éri el. Megkentem zsírral, mert gondoltam hogy a gyűrűk miatt nyikoroghat, de az sem segített. A meghajtó mechanikának elég nagy lötyögése van előre hátra is, gondolom ki van kopva a felfogatása körül, és ezért lötyög. Lehet valamit tenni a nyikorgás ellen?
Köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #8472 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

tartamas írta: Sziasztok, lenne egy olyan gondom, hogy van egy delonghi magnifica ESAM4200.S kávégépem, megszorult a felső holtponton, elvileg most már nem szorul, hanem bekapcsolás után a ledek balról jobbra villognak.
A kérdésem az lenne, hogy milyen billentyűkombinációval tudom resetelni a gépet, hogy újra elkezdjen mozogni a közponziegység..?
köszönöm előre is a segítséget
üdv Tamás


Szia!

A hajtómű alatt található Hall szenzoros panelt kellene először kicserélni.
Valószínűleg megjavul csere után. ::hmm::

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.599 másodperc