KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 1 napja #8659 Írta: Szekelylaci
Szekelylaci válaszolt a következő témában: Severin s2
Sziasztok!
Severin kávéfőzőhöz lehet valahol alkatrészt kapni? A kpe orsó tört el és nem találok sehol. Előre is köszönöm a válaszokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #8660 Írta: McEnroe
McEnroe válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Gaggia syncrony gigitalhoz kérnék segítséget.
Először lassan főzött kevés kávét miközben a gőzcsövön is csöpögött a víz.
A kávé nem olyan krémes volt mint előtte, a szivattyú hangosabb.
KPE -t kipucoltam tömítést cseréltem zsíroztam.
Vízkötlenítést pár másodperc után abbahagyja, légtelenítést kér de több liter víz átengedése után is levegős. Mi lehet a gond? Köszönettel Attila

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #8661 Írta: annamária.lehoczki
annamária.lehoczki válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, hogy mi lehet a gond, mit lehet ilyenkor tenni?
Bosch Benvenuto készülék hibaüzenete: az öblítés ikon világít, közben a cafe gomb világítógyűrűje villog.
Ha megnyomom a cafe gombot, működésbe lép a szivattyú és a vizet kiengedi az alsó tálcába. Ha átállítom gőz vagy forróvíz funkcióra, semmit sem csinál, vagyis 1-2 csepp víz jön ki a fúvókán, de az is elég nehezen.
Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #8662 Írta: Szekelylaci
Szekelylaci válaszolt a következő témában: Royal
Sziasztok!
Már megint egy kis segítség kellene. Royal kezelőgombjai megszűntek működni. Hol keressem a hibát? Előre is köszönöm a válaszokat, segítséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #8663 Írta: levcsi
levcsi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Vettem egy Magnifica 3200-as kávéfőzőt, aminek az a baja, hogy a kazánja folyamatosan fűt annyira, hogy az alatta levő műanyagokat kezdi megolvasztani. Az NTC szobahőmérsékleten 100kOhm, melegedés hatására csökken az ellenállása. A fűtőszál hőbiztosítékai mar meg vannak patkolva. Ha jól gondolom, akkor a vezérlőpanel nem szabályozza a hőmérsékletét a kazánnak. szeretném, ha valaki tapasztaltabb megerősítene ebben, vagy megcáfolna. Vagy ha van rá valami megoldás, azt is szívesen fogadnám.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #8664 Írta: tamás.simon
tamás.simon válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok. Kaptam ajándékba egy saeco primea touch plus t! Segítséget kérnék mi lehet a baja. Egyre sűrűbben azt mondja hogy indítsam újra. Van amikor csak sima vizet ad le kv helyett! Mindig követtük az utasításait. Vízkőtelenítés, tej rendszer mosás stb.
Előre is köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.785 másodperc