KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 11 hónapja #8707 Írta: tibeeboy
tibeeboy válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

tamás.simon írta: Én is KPE gondba vagyok. Nekem mikor tömörít a vége felé elkezd szorulni és újra indítást kér! Viszont ha át állítom őrölt kv módba nem teszek kvt akkor szépen dolgozik ahogy kell! Ötlet? A mozgató motor végtranyó okozhat ilyet? Saeco primea az alany! Köszi

Az enyém is így kezdte... :( Aztán össze vissza állt meg, szorulo hang mindig kisérte, most meg már szükös távon oda vissza... Se több se kevesebb... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #8708 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

tamás.simon írta: Én is KPE gondba vagyok. Nekem mikor tömörít a vége felé elkezd szorulni és újra indítást kér! Viszont ha át állítom őrölt kv módba nem teszek kvt akkor szépen dolgozik ahogy kell! Ötlet? A mozgató motor végtranyó okozhat ilyet? Saeco primea az alany! Köszi


Szorul a kpe dugattyú a hengerbe, be kell kenni a henger tövénél a dugattyút élelmiszeripari szilikonzsírral (ha nincs akkor a vaj is megteszi) majd meg kell mozgatni a dugattyút a hengerbe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #8709 Írta: tamás.simon
tamás.simon válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szétszedtem a kpe t és teljesen elpucoltam majd zsíroztam minden mozgó részt. Sajnos nem szűnt meg a hiba... ma még megnézem a fogaskerék párt hátha ott a bibi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #8710 Írta: tamás.simon
tamás.simon válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Rendbe találtam a fogaskerék párt is! Gyári helyén van a jelölés. Viszont közbe át állítottam az őrlés mennyiségét gyengére és nyöszörgés nélkül lefőzi a kvt medium aromával már kezd nyöszörögni de lefőzi... viszont strong arománál már megszorul és kéri a restartot.
Mi lehet a gond? Túl finomra őrölne?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #8711 Írta: kotovics
kotovics válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szerintem az lehet a gond. Szét kell szedni a darálót, és megnézni hogy a gyárilag bejelölt jel, hová van állítva. Illetve a pogácsából is lehet következtetni. Ahogy a mester mondaná:olyan legyen mint a darált mák, és ne legyen lisztszerű....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #8712 Írta: tamás.simon
tamás.simon válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Megnéztem és a gyári helyén van... csak nem tudom hogy kéne durvábbra állítani mivel elvileg a primeát csak 1 irányba lehet állítani! Most gondolkozom azóta csinálja mióta kvt váltottam bravossal szépen ment most family van azzal szarakodik!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.397 másodperc