KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #8743 Írta: ZsoltBali
ZsoltBali válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Tudna segíteni valaki, hogy a Jura Xf50-nél hogyan tudom manuálisan elindítani a vízkőtlenítő programot?

Köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #8744 Írta: tamás.simon
tamás.simon válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Kedves fórumozók!
Segítséget kérnék egy saeco odea giroval kapcsolatban ami kpe alaphelyzetbe állással küzd!
A fogaskerék párt beállítottam a gyári helyére... elindul a felső mikrokapcsoloig ami meg is váltja az irányt majd elindul vissza de kb. 2 másodperc után megáll és hibajelzés! Szerviz menüből vissza állítom alapra és ismét ezt csinálja. Mi lehet a gond?
Előre is köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #8745 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Hello!
A kisebbik fogaskerék fém tengelyére állítod a nagyobbikon lévő nyilat?
Mert az nem OK. A tengelytől lejebb kell állítani, a legkisebb fogaskerék csészéjének alsó élére.
Üdv.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #8746 Írta: tamás.simon
tamás.simon válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv.
Köszönöm a választ.
Igen oda állítom lejjebb... nem a tengelyhez de sajnos nem jó így se! Fogaskerekek nélkül is próbáltam. Megnyomtam a kerék helyett a kapcsolót de így is megáll.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #8747 Írta: Krupiz
Krupiz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy egy Saeco Vienna Digitalnal kb. mi a gyári alacsony vízszint a tartályban aminél jelez, hogy tölteni kell. Jelenleg ami nálam van Vienna, az kb. már fél tartálynál azt jelzi, hogy tölteni kellen. Úszót kell cserélni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #8748 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

ZsoltBali írta: Sziasztok!

Tudna segíteni valaki, hogy a Jura Xf50-nél hogyan tudom manuálisan elindítani a vízkőtlenítő programot?

Köszönöm


Szia!

A menüben a karbantartás pontból elindítható.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.364 másodperc