KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 3 hónapja #8419 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

drszpp írta: Szia!
Köszi a választ, nem voltam pontos. Tehát a kpe meghajtó motorhoz nem jön áram. A kvázi "táppanelről" a "vezérlőpanelre" feljön a 3+1 szálon ha jól emlékszem 8V, 15V, 24V, de a vezérlőpanelról nem jön áram ha a tesztmódban ha home, illetve work pozícióba küldeném.
Üdv. Péter


Meghalt a vezérlés... ::dead
Cseréld ki a panelt.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #8420 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Koffenorbi88 írta: Secondbolt. Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Akkor megnèzem a nagyfogaskereket. Sajna ezt lehet bütykölte már valaki.
Mert fel fel megy akkor a fekete mikroig de utanna nem jon le sajna.


Ellenőrizd le a +/- 33 voltot, illetve tesztmódban nézd meg a motort, hogy forog-e
jobbra-balra.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #8421 Írta: Koffenorbi88
Koffenorbi88 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Secondbolt köszönöm. Polaritas problema volt igen.
Amugy nem is incanto hanem saeco easy ☺
Legalabb most müködik főzi is a kv-t. Csak valamiert azt csinalja hogy lefőzök egy kv-t es utánna világít a piros lámpa a felkiáltó jeles.
De ha hatúl lekapcsolom a gépet akkor újra lehet egy adag kv főzni. De utánna megint a felkiáltó jeles lámpa világít. Nemtudom ez mit jelent

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #8422 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Koffenorbi88 írta: Secondbolt köszönöm. Polaritas problema volt igen.
Amugy nem is incanto hanem saeco easy ☺
Legalabb most müködik főzi is a kv-t. Csak valamiert azt csinalja hogy lefőzök egy kv-t es utánna világít a piros lámpa a felkiáltó jeles.
De ha hatúl lekapcsolom a gépet akkor újra lehet egy adag kv főzni. De utánna megint a felkiáltó jeles lámpa világít. Nemtudom ez mit jelent


Saeco Incanto Easy a neve.
Lehet hogy a tele zaccfiókot jelzi. Bekapcsolt gép mellett kinyitod az ajtót, kihúzod a csepptálcát a zaccfiókkal együtt és vársz 5-6 másodpercet. Ha törlődik a lelzés, akkor ezt jelezte.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #8423 Írta: Koffenorbi88
Koffenorbi88 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Secondbolt.

Igazából nem tudom mi volt a baj, de valamiért a víztartálynál is a felkiáltójelet jelezte , azt hittem a mágnessel van valami, kifújattam újra a szivattyút meg az átfolyásmérőt, meg állítgattam az őrlésen és most úgy néz ki megjavult :)

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet :)

Annyi lenne még hogy esetleg egy nem annyira muzeális de elérhető áron így kv-gép szerelgetéshez milyen oszcilloszkóp-ot ajánlanál olyan max. 25 ezer ft-ig? használtan persze :) ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #8424 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Van kettő eladó szkóp az üzletben, holnap megnézem.
Az egyik lehet hogy belefér az árba. a=b

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.388 másodperc