KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
2 éve 3 hónapja #9517 Írta: csabi710
csabi710 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
De az csatlakozik bele. Abból szokott letörni egy darab.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 3 hónapja #9518 Írta: Zoli1208
Zoli1208 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszön a választ.
Épp ez a kérdés, hogy mi törik le és honnan a színtelen csupasz csőből egy darab vagy van valami műanyag alkatrész ami nem látszik a képen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 3 hónapja #9519 Írta: Feri63
Feri63 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Tiszttelt fórumozók!
vennék használt Bosch/Siemens darálós.kávéfőzőt.
Hol tudom megnézni, hogy eddig összesen hány adag kávét készített s gép (EQ8]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 3 hónapja #9520 Írta: Sevi
Sevi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Kávégéppel foglalkozók felé szeretnék jelezni, hogy bizonyos oldalon, nagyon jó ajánlatnak tűnő kávégépet ajánlanak kecsegtető áron. Utólag pedig módosítják, hogy a gépről FOTÓ eladó. Mindenki legyen nagyon körültekintő!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Csárlí
  • Csárlí profilkép
2 éve 3 hónapja #9521 Írta: Csárlí
Csárlí válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Uraim! Nagy bajban vagyok! Ebbe a spidembe most vettem daráló motort, gyönyörűen működik, de a darálás végén átmegy tiltásba a rendszer. Már minden szenzort ellenőriztem, hibátlanok! Van valakinek tapasztalata ezügyben? Köszönöm a választ!
 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 3 hónapja #9522 Írta: bogi
bogi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Tisztelt Kávékorzósok!
Krups Ea8010-es kávéfőzőm kazánon lévő hőérzékelőjénél a csatlakozó lelazult.
Visszaforrasztottam és forrasztóvíz maradt az érzékelő körül és tönkre tette.
A segítségeteket kérem abban, hogy milyen érzékelő van itt (nem tudom az adatokat leolvasni róla), illetve hol tudok ilyet beszerzni.
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv.:
Bogi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.659 másodperc