KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #8923 Írta: jancso1
jancso1 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
(Andreának)
Azt nézd meg, hogy pontosan abban az állásban raktad vissza a kpe-et, ahogy kivetted?
Kell keresni rajta jelölést.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #8924 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

jancso1 írta: Sziasztok!
Hogy lehet a Saeco Twin, darálóján állítani? Rövid ideig darál sajnos.


Szia! Válaszolok itt, látom kerestél, de hátha másnak is jól jön egyszer.
A mérlegen van egy állító csavar amit ha óra járásával megegyezően tekersz akkor növeled a darálás mennyiségét. Mivel ezekbe a kpe hengerekbe ~7,5 gramm örlemény fér bele, így gramm mérleggel akár be is lehet állítani. Ki kell nyitni a szervíz ajtót, kitámasztani a mikrokapcsolót, kpe-t kivenni,zaccfiókot ki szoktam szedni és bal kezem mutatóújjával benyomom a kpe mikrokapcsolóját, ezután tudsz indítani egy "főzési" folyamatot, mérleg alá teszek egy műanyag poharat és így le tudom mérni, hogy mennyi kávét nyit a mérleg, ha túl keveset akkor állítasz a csavaron, viszont ha megvan a 7gramm, akkor én nem nagyon állítanék rajta, inkább az örleményen állítanék, ha túl gyors a lefolyás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8925 Írta: jancso1
jancso1 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8926 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
a jura kpet én mindég teljesen feltekerve szoktam visszatenni és majd megkeresi a végállásait. nincs rajta jelölés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8927 Írta: Kviking
Kviking válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Krups 8250 kávégép darálójában lévő kávétovábbító lapátjai letörtek. Nem tudja valaki, hol tudok hozzá szerezni ? Előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8928 Írta: jancso1
jancso1 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Natloz
Ez egy sima kereszthornyú csavar amire gondolsz? Ezzel kell állítani az őrlés mennyiséget? Nem szemben van a kpe ajtóval, hanem oldalt.
Csak rövid nyelű csavarhúzó al férni hozzá. Más csavart nem látok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.821 másodperc