KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Luigi gépműhelye

Több
15 éve 3 hete #55 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Luigi link=topic=302.msg4534#msg4534 msg=4534][/answer]
A gőze iszonyat erős, 6 lyukú a cső, és szerintem még egy 424-est is elfúj. Na majd holnap tesztelem, hogy mit lehet belőe kihozni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #56 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
Ügyi vagy! Fotókat nem csinálsz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #57 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=SiD link=topic=302.msg4537#msg4537 msg=4537][/answer]
Igazából sok újdonságot nem tudok fényképezni, ugyanúgy néz ki a szerkezet, mint az előző oldalon, csak fel van kábelezve. ;-) Burkolat nuku, csak a csepptálcát raktam vissza rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #58 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
Ajaj megan a rezonancia oka, valahol átereszti a vizet a hőcserélő ágról a bojlerbe... két lehetőség van. Az egyszerűbb, hogy a leengedő csapnál, mert ott cs úgy, mint a gőzcsapnál kitekerem egy picit. A bonyolultabb ha a hőcserélő tömítéseinél, mert akkor szedhetem szét az egészet... :-/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #59 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
3. lehetőség, hogy a kétjáratú szelep engedi át a vizet. Probléma megoldva, szétszerel, megpucol, összerak. Kiváló, lehet tesztelni!

;D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #60 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
Kezdek mérges lenni. 55 mm-es a szűrő belseje, nemtudok rendesen tömöríteni.  >:(

Mindig a részletekben veszek el.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.213 másodperc