KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)

Több
11 éve 5 hónapja #13 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
[answer author=SiD link=topic=403.msg42071#msg42071 msg=42071][/answer]

Klón emberek, klón! Akkora spíler még nem vagyok :-).

Brasilia Gradisca a jófogásról. Biztos láttad Te is. "Kicsit" még faragtunk az áron, és szerencsére befért a youngtimer csomagterébe is. Még nem olyan fotogén, majd eljön annak is az ideje...

Addig itt van egy csinosabb tegnapelőttről. Ezt még nem adták. Szombatig fellépése volt :-(. Serial Nr: 0000:





Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #14 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
[answer author=thirdcrack link=topic=403.msg42082#msg42082 msg=42082][/answer]
vááááá, bevállaltad a rózsaszín (ciklámen-metál?) Brasiliát! mekkora király vagy!  8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #15 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
[answer author=SiD link=topic=403.msg42084#msg42084 msg=42084][/answer]
rózsaszín ciklámen-metál ???

whoa! 

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #16 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
[answer author=SiD link=topic=403.msg42084#msg42084 msg=42084][/answer]

Well, a hirdetésben egész pirosasnak tűnt. Tudod Szabolcs, élőben százszor vadabb. Kvázi házhozhozták a kicsikét. Amikor a faszi kinyitotta a csomagtartóját és megláttam, én is hátraléptem 4-et és elkezdtem dörzsölni a szemem. De egy teljes kg struktúr szinteranyagot vettem az LSM-re, aminek a fele megmaradt. Ergo 0 problemo.

Blaze! Nem tölteném az időt képekkel. Keress rá a jófogáson pls!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #17 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
[answer author=thirdcrack link=topic=403.msg42089#msg42089 msg=42089][/answer]
diszkós darab , tényleg  ::rohog::


Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #18 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
[answer author=blaze link=topic=403.msg42093#msg42093 msg=42093][/answer]

Ja, Satuday night fever a köbön.

Fiúk, fogalmatok sincs! Élőben üt igazán. Nagyot. Néha el-elmélázok, hogy biztos újra akarom-e fényezni. Töki jó ugyanis a ház állapota. Ez így kb úgy néz ki, mint egy Rosso Corsa színű Volvo 740-es kombi :-))).

Back to bussinnes: sajna nem jutok hozzá ezen a héten sem az LSM-hez. Folyt köv. később.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.219 másodperc