KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
4 éve 10 hónapja #9097 Írta: kolondrum
kolondrum válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv! Hátha látott már valaki ilyet. Esam 3000.b 2. Éves, napi 4 kv, havonta takarítva, megfelelő helyen kenve. Tömítések gyáriak még (narancs színű). Jelenség: nem főz zacc tároló villog, ha mégis főz gyenge mosólét. Oka: nincs vagy kevés a kv amit összenyomna. Tovább megyek, mert meg van a hiba, csak nem értem. Az a műanyag szerkezet amibe a darált kv behullik, rossz. Mert nem marad a henger alján az a dolog amire hullik a kv, amin a dupla tömítés van. Fent marad a daráló kiömlő alatti részen közvetlenül készenlérben. Így érthető mi történik ha darál, nincs hely, bele melle hullik vagy feltorlódi. Aki látott már ilyet írjon, mert folytatnám mi a baja, csak ha itt nincs jobban hozzáértő akkor nem írom, köszönöm!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #9098 Írta: kolondrum
kolondrum válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Ott a baj, de miért marad lent? A rugó ellenére kipattan, hallom. Még új kenés után a henger és könnyen jár addig minden jó, majd elkezdi ezt. 2 év után elkopik?
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #9099 Írta: kolondrum
kolondrum válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Ha jól sejtem ez az ami kiugrik és nem kéne neki. Újra ki lett takarítva, 10* jobban bekentem szépen csúszik a hengerben, jót főz, kérdés az, meddig.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #9100 Írta: Enosz
Enosz válaszolt a következő témában: központi egység
Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni, van egy Seaco Incanto gépem amiben 1 év alatt a 4. központi egység meghajtó motort kell cserélni. első két alkalommal szervizbe vittem,de 1-2 hónap után mindig tönkre ment. Egy hónapja megint megakadt a központi egység,szétszereltem a gépet, motort kicseréltem és működött. tegnap ismét előjött a hiba, szeretném megkérdezni tőletek ,hogy esetleg valami elektronikai hiba miatt megy tönkre állandóan a motor. vagy valami más lehet az ok. köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #9101 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: központi egység

Enosz írta: Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni, van egy Seaco Incanto gépem amiben 1 év alatt a 4. központi egység meghajtó motort kell cserélni. első két alkalommal szervizbe vittem,de 1-2 hónap után mindig tönkre ment. Egy hónapja megint megakadt a központi egység,szétszereltem a gépet, motort kicseréltem és működött. tegnap ismét előjött a hiba, szeretném megkérdezni tőletek ,hogy esetleg valami elektronikai hiba miatt megy tönkre állandóan a motor. vagy valami más lehet az ok. köszönöm


Szia!

Az Odea szériától kezdve 24V a motorok tápfeszültsége, az Incanto motorok még 33V feszültséggel működnek. Ha netán 24 voltos motort tettél bele, lehet hogy nem tetszik neki a 33 voltos tápfesz.
Vegyél bele a Cady Trade Kft-nél Royal motort. A felső holtponti mikrokapcsolót mérés nélkül cserélni kell.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #9102 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

kolondrum írta: Ha jól sejtem ez az ami kiugrik és nem kéne neki. Újra ki lett takarítva, 10* jobban bekentem szépen csúszik a hengerben, jót főz, kérdés az, meddig.


Szia!

A központi egységet szét kell szedni, a kettő szilikon "O" gyűrűt kell kicserélni, majd élelmiszeripai szilikonzsírral bekenni.
A hátsó menetes orsóra is ráfér a zsírozás.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.621 másodperc