KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
4 éve 9 hónapja #9121 Írta: FrLex82
FrLex82 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia! Lehetséges okok: leeresztőszelep vagy szivattyú.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #9122 Írta: zoolee10
zoolee10 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Az a gép aljában lévő fehér kis dobozka, amire a szivattyútól jön a cső? Hogyan lehet azt onnan kivadászni? Mert közben már bontogatom, de nem tudom kiszedni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #9123 Írta: FrLex82
FrLex82 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Azt nem kell kiszedni, csak a gép nagyfokú szétbontásánál lehet hozzáférni. Az csak egy doboz ami lassítja a plusz vizet amit leereszt a gép a szivattyú és a leeresztőszelep enged oda vizet.
A leeresztőszelep a főzőegység oldalán van. Kb 5 ezer Ft az új.
De előtte a szivattyú tömítéseit lenne érdemes kicserélni.
Ha egyik sem oldja meg a problémát, akkor repedés van a főzőegységen vagy jobb esetben a kék csövön.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #9124 Írta: zoolee10
zoolee10 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm szépen a választ. Közben rájöttem, hogy az csak egy doboz. A főzőegységen a kék csövet megnéztem jó. A leeresztő szemlélet szétszedtem, tosztítottam. Egyedül a szivattyú szelepeit nem szedtem szét. A jelenség eddig ugyanaz. Kávét csak a hosszú kávé állásban ad, de keveset.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #9125 Írta: csabi710
csabi710 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Ha a kávéból hiányzó víz megjelenik a tálcában, akkor szinte biztos, hogy leeresztő szelep.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #9126 Írta: zoolee10
zoolee10 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Igen. Leeresztő szelep volt. Kicseréltem a tömítést és jó lett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.339 másodperc