KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
2 éve 4 hónapja #9499 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
rakd a legfinomabb őrlésre és nézd meg 2-3 csésze után...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 4 hónapja #9500 Írta: George.Weaver
George.Weaver válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
A tartályt megoldom én, de a többihez nem értek :) Köszi, ha valaki tud egy szerelőt. Tudom, hogy covid is van..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 4 hónapja #9501 Írta: Sevi
Sevi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Krups kávégépben tudna valaki segíteni. LCD kijelzős készüléknél sikerült valamit elnyomnom. Most a kávégép kéri a tisztító lapot. De ehhez a géphez soha nem is volt. Mit lehet ilyenkor tenni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 4 hónapja #9502 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
Ez program hiba! Illetve s gyári beállítások visszatöltésénél jöhet ilyen hiba. Átlag szervíz nem tud mit kezdeni sztem a vezérlőjével. A legegyszerűbb átalakítani tisztítólaposra. Nem nagy meló.
Üdv. Péter

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 4 hónapja #9503 Írta: Sevi
Sevi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Öröm és boldogság :( :)! Köszönöm a segítséget! Esetleg arra is lenne ötleted, hogy miért csinál égett ízű kávét. Majdnem ihatatlan...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 4 hónapja #9504 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Talán az NTC nem korrekt és túl fűt egy picit. De lehet, hogy sok már a kv lerakódás benne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.229 másodperc