KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
2 éve 4 hónapja #9505 Írta: Sevi
Sevi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Az elejétől kezdve ilyen volt! És ráadásul elég szép tiszta. Lehet megpróbálok egy ntc cserét, egyik havernak lehet van hozzá! Annyiban még esetleg tudnál segíteni, hogy a tisztító lap kapcsolót hova kell kötni? Nagyon köszönöm a segítséged!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 4 hónapja #9506 Írta: realpopek
realpopek válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok,
Van egy Saeco Minuto gépünk, eddig minden rendben volt vele de, pár napja azt csinálja, hogy bekapcsolás magától lefőz egy kávét. Kijelzőjén megjelenik egy kávéscsésze mellette a memo felirat. Eddig nem csinálta, lehet vele kezdeni valamit?
Köszi,

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 4 hónapja #9507 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Hello!
Az NTC 1x2mm v. kisebb SMD. Az átalakítás: tisztítólapos tölcsér+3 eres kábel kapcsolóval+tisztítólap+tisztítólapos zacctartály.
Üdv. Péter

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 4 hónapja #9508 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Hello!
A kezelőpanelen tönkrement az SMD kapcsoló. Cserélhető a kapcsoló önmagában..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 4 hónapja #9509 Írta: realpopek
realpopek válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia,
Gondolom a kapcsolót nekem írtad? Hol lehet ilyen kapcsolót kapni?
Köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 4 hónapja #9510 Írta: Sevi
Sevi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszi! Szétszedtem és a kazán szűrő alatti részét is kitakarítottam, biztos ami biztos. Kapcsolási rajzod nincs véletlenül róla, mert avval gondban leszek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.838 másodperc