KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
2 éve 3 hónapja #9529 Írta: Sevi
Sevi válaszolt a következő témában: Saeco Syntia
Meleg vizet adja, ha annyi vizet áterőltet magán, hogy elinduljon...Szűrők tiszták. Pipacső tömítés rendben. Már szivattyút is cseréltem, hogy hátha... Másik kpe-vel is néztem... egyszerűen nem értem. Először azt hittem a KPE-ig el sem ér a víz, de ha kiveszem, akkor jön a pipacsövön, ha bent a kpe, akkor erőlködik... Köszönöm az ötleteket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 3 hónapja #9530 Írta: expedient
expedient válaszolt a következő témában: Saeco Syntia
Szia!
Ezzel szívtam anno két napig. :D :D

Nekem ez a szelep okozta a gondot... A két kis gyűrűből, az egyikből egy mini (0,8-1mm ) betoláskor beleszakadt... És fél év múlva, ugyan ezt produkálta!

www.presszogepszerviz.hu/product_info.php?products_id=3328

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 3 hónapja #9531 Írta: Sevi
Sevi válaszolt a következő témában: Saeco Syntia
Ennél nem pont ilyen kialakítású van, nagy átmérőjű csonkra megy rá a a szelep rész, ami fehér... de lehet azt a részt is szétbombázom, de már nagyon elegem van belőle :) Köszi az ötletet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 3 hónapja #9532 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia Sevi! néhány hete írtad,hogy "FOTO"adnak el valamelyik oldalon, melyik az-az oldal? visszatérve a problémádra, a kazán lesz vízköves valószínű, ami a képen van kiveszed és a gépben lévő részhez ahol csatlakozik a magasnyomású szelep vagy ott lesz a baj vagy maga a képen lévő szelepet kell szétszedned és kitisztítani. de vigyázz , hogy a rugót jól tedd vissza a szelepbe,de lehet még a kávé kifolyó rész is eltömődve! Remélem segítettem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 3 hónapja #9533 Írta: Sevi
Sevi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Jófogáson volt a kamu hirdetés, de bejelentettük és utána levették. Csak sajnos volt aki rászaladt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 3 hónapja #9534 Írta: Sevi
Sevi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
...és köszönöm az ötleteket!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.131 másodperc