KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
2 éve 3 hónapja #9535 Írta: Meetal
Meetal válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Segítséget, tanácsot szeretnék kérni.
Van egy Magic Deluxe kávégépem. Nem vagyok elégedett a kávéim minőségével. 
Próbálkoztam karos géppel. Néha isteni finom, néha ihatatlan kávét sikerült készítenem. Időm nincs jelenleg ezt gyakorolni és a reggeli zörgéssel is kikészítem a családot. Ezt most eladtam.
Úgy döntöttem, hogy vásárolnék egy automatát. De a kérdés, hogy milyet?
Napi 1-2 kávé. Én szeretem a karakteres, krémes presszó kávét. A feleségem inkább a "négerlábvizet" kedveli sok tejjel.
A zaj szint sem mindegy, mert éppen kisbabánk van s ez is a kávézásom rovására megy. ;-) 
A Magicnál ugye előre darál több adagot. Napi 2 db kávénál valszeg 2 napos örleményből főzök.
Tehát mit érdemes vennem, ami tudja a fenti kritériumokat? S mondjuk szervízelhető is?

Köszönöm a segítséget!
 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 3 hónapja #9536 Írta: Sevi
Sevi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia! Az előre őrlés az kikapcsolható funkció, ha jól emlékszem... Lehet a közeledben kellene keresni valakit akinek van pár kávégépe és esetleg kipróbálsz 1-2 típust.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 3 hónapja #9537 Írta: Sevi
Sevi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
De pl a saeco intelia annyira nem hangos, még a darálója sem vészes. Delonghi bizonyos típusai kimondott hangosak. Jura sem vészes és a J és Z sorozata kimondottan csöndes (nem a legolcsóbb kategória)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 3 hónapja #9538 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Hello!
Biztos sokan megköveznek itt, én KRUPS EA81-t javaslok.
Erre a célra tökéletes.
Sencor alap gépei jók, bár az talán nem olyan könnyen javítható.
A Krups minden duma ellenére is könnyen javítható.
Üdv. Péter

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 3 hónapja #9539 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Helló! Magic de luxe-m is van, magic comfort + is van, ezek mind 40-50 db. kv főznek egy nap. Semmiért sem válnék meg tőlük! Lesz egy-két db. felújítva később ami eladó lesz! A Krups-ról annyit, hogy ha kell valakinek szóljon,kis pénzért adok ilyen EA szériás gépet van 2db. Soha többet! A régi Jura belsős gépeket ma is felújítom,hibátlanok! Ha a kés jó (új) és be van állítva, a kazán is felújítva, a központi is ok. és a kv is ok. akkor nem lehet "lábvíz"!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 3 hónapja #9540 Írta: Meetal
Meetal válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Akkor erdemes lehet felujitanom a deluxot?
Regen ko kavetfozott.
O gyuruket szoktam cserelni, kpe takaritas, kenes megvan rendszeresen. Daralot is takaritom. A kesrol honnan tudni h kopott?

Ha lecserelem 250.000.- ig. Szannek ra. De csak ha tenyleg jo kavet keszit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.750 másodperc