KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
1 éve 2 órája #9619 Írta: csabi710
csabi710 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Első körben cseréld ki a gumitömítéseket. Nekem volt olyan hogy a szivattyú nyomott keveset. A középső kis gumigyűrűt kellett cserélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 hónapja 4 hete #9620 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Hello!
Átfolyásmérő nem megfelelő jelet ad. Vagy a szűkebb bemenő ág eldugult vagy a mágneses jeladás nem OK. Lehet még a vízelosztó szelepben is dugulás. Első körben töltsd fel vízkőoldóval és azzal próbáld meg indítani többször. Ha elindult, akkor többszöri, felváltott rövid gombos öblítés, "hosszú gombos" feltöltés funkcióval járasd át. Ezt követően szintén tedd ezt, de már csak vízzel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 hónapja 4 hete #9621 Írta: icemann
icemann válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Három napig tökéletes volt, most újrakezdte, kezd kihullani a hajam, rakjam vissza a régi gumikat?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 hónapja 2 hete #9622 Írta: HBS
HBS válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Sikerült! A szivattyú és az átfolyásmérő volt a ludas, cseréltem őket, most minden tökéletes! Köszönöm szépen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 hónapja 1 napja #9623 Írta: HBS
HBS válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Nincs valakinek véletlenül sematikus rajza Saeco Incanto Deluxe S-Class-hoz?
Áttúrtam az internetet, de nem találtam…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 hónapja 4 hete #9624 Írta: lalooohun
lalooohun válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv!

Van egy Ikohs Kaffeta Espresso félautomata gépem. Kazán el volt tömödve azt már megoldottam, viszont mikor főzném a kávét a gőzőlőn is folyik a víz teljes gázon. Mi lehet a gond ilyen esetben?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.182 másodperc