KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Phillips Saeco Xsmall Problem!!! HELP!!!

Több
7 éve 5 hónapja #13 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Phillips Saeco Xsmall Problem!!! HELP!!!
Ecet nem ajánlott.
Holnap vegyél egy abc-be citromsavat. Langyos vízbe oldjad fel.
Ha van otthon háztartási vízkőoldód az is jó.
Túl sok xsmall-t eddig nem javítottam, de elég nagy %-ba gondolom azt, hogy a turbinával (átfolyásmérő) lesz a gond. Nem forog, ezért a gép úgy gondolja, hogy légteleníteni kell a rendszert és ezért nem alszik ki a visszajelző lámpád.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #14 Írta: dudaskrisztian
dudaskrisztian válaszolt a következő témában: Phillips Saeco Xsmall Problem!!! HELP!!!
Csinaltam megegy videot.
Haztartasi vizkőoldo az milyen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #15 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Phillips Saeco Xsmall Problem!!! HELP!!!
pl. bevasarlas.tesco.hu/groceries/hu-HU/products/2004008550107

Megnéztem a videót. Hát mint írtam túl sok xsmall-al nem foglalkoztam eddig, erre nem tudok mit írni. Én a turbinával kezdeném.
Lehet jobban jársz ha keresel egy szervizet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #16 Írta: dudaskrisztian
dudaskrisztian válaszolt a következő témában: Phillips Saeco Xsmall Problem!!! HELP!!!
Holnap megnezem a boltban akkor ezt a folyadekot es bizok benne , hogy segit.

Mèg annyi , hogy nem tudom a tisztito programot rajta elinditani igy kenytelen vagyok a goz illetve a forro viz kieresztő programon kinyomatni a cuccot es ,hogy Igy is van nemi esely , hogy megmozdul ez a turbina?
Koszonom a segitseget.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #17 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Phillips Saeco Xsmall Problem!!! HELP!!!
Persze. Annyi a különbség, hogy programban nem fűti a gép a kazánt ,így meg igen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #18 Írta: dudaskrisztian
dudaskrisztian válaszolt a következő témában: Phillips Saeco Xsmall Problem!!! HELP!!!
Szoval.
Update.
Tegnap este citromsav es egyeb vizkooldo hilyan csinaltam egy citromleves oldatot es atnyomattam a gepen.
Ma bekapcsoltam es működik a gèèèp.

Natloz
Nagyon szèpen koszonom neked a segitseget.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.151 másodperc