KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Phillips Saeco Xsmall Problem!!! HELP!!!

Több
7 éve 5 hónapja #19 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Phillips Saeco Xsmall Problem!!! HELP!!!
Nehéz szülés volt, de csak összejött :)
Azért én a helyedben még rendesen vízkőmentesíteném akár ilyen tesco vízkőoldóval.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #20 Írta: dudaskrisztian
dudaskrisztian válaszolt a következő témában: Phillips Saeco Xsmall Problem!!! HELP!!!
Igen. Talaltam a boltban hozza vizkotelenitot es ma már 3 x átnyomattam biztos,ami biztos.
Bar nekem valamiert nem akar osszejonni a futes nelkuli program inditas ,de nem baj igy is műkodik. Mostmar látszik a kave ahol jon ki a dupla csovon , hogy szep egyenletesen engedi ki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #21 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Phillips Saeco Xsmall Problem!!! HELP!!!
A vízkőmentesítő program csak akkor jön be ha kéri a gép és el kell végezni rajta, ha jól tudom. Szóval ha a hőfok világít és alatta a piros nagyon gyorsan, akkor kéri és ha jók az emlékeim nem is enged kávét főzni amíg le nem fut a program.
Ha fűtés nélküli vízkőmentesítésbe akarsz belemenni és jobban bele akarsz méllyedni a gép rejtelmeibe, akkor youtuben találsz videót ahol megmutatják, hogy hogyan érded el a gép tesztmódját. "Saeco Xsmall test mode"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.103 másodperc