KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Luigi gépműhelye

Több
15 éve 2 hónapja #19 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Luigi link=topic=302.msg3265#msg3265 msg=3265][/answer]
Na látod, ezért nem volt vízkőtelenítve ! ;D
Fekete Laci régen járt arra utoljára, hogy a 40 kilós kávégépet jóóól megrázza ! ;D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #20 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Luigi link=topic=302.msg3267#msg3267 msg=3267][/answer]
Szépen dolgozik a citromsav, SiD tett rendbe ennél durvábban elhanyagolt gépet is. ;)
Már nyalogatom a számszélét, milyen finom kávét fogunk inni ebből a masinából ! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #21 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
egy jótanács, a krómozott réz dolgokat ne áztasd túl sokáig, mert a gyengébb minőségű krómot megtámadja a citromsav.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #22 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
az az égett folt a bojleren és a rézcsövön elég érdekes. kiderült már, hogy mi lehetett? lánggal forrasztottak?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #23 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=SiD link=topic=302.msg3276#msg3276 msg=3276][/answer]
Kénytelen voltam beáztatni a fejet is, mert ugye van benne az a vízcirkulációs dolog és ott is volt minimális vízkő.

Az égett foltot megfejtettem, a nyomáskapcsolóhoz menő csövet forraszthatták meg utólag. Gondolom úgy, hogy nem volt szétszedve rendesen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #24 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=SiD link=topic=302.msg3276#msg3276 msg=3276][/answer]
Amikor először észrevettem hirtelen megijedtem, és kerestem, hogy mi süthette meg.  ;D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.208 másodperc