KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Luigi gépműhelye

Több
12 éve 11 hónapja #181 Írta: lac1
lac1 válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=LP link=topic=302.msg30242#msg30242 msg=30242][/answer]

miért nem tesz be egy podosat? ha nem a kv a fő profil, akkor az is megtenné szerintem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #182 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=lac1 link=topic=302.msg30248#msg30248 msg=30248][/answer]
LP-nek : a paljoc féle Bezzera nagyon jó vétel lenne, ha le tudod alkudni 100-110 körüli árra, illetve ipari használatra van egy Compak K6 őrlő fent az expresszen, illetve mintha itt is láttam volna az apróban.    150-160-ra kéne belőni inkább a keretet, és akkor egy Bezzera + Compak K6 szett lehetne, mely nagyon bírja a strapát, a Compak K6 nagyon sok helyen szolgál (Tonino Lamborghini , Lavazza helyek, stb.) - én is használtam és atom stabil, jó masszív cucc.

gondolkozzon el az ismerős ezen, mert 120-ból egy olyan szett ami tartós nem igen fog kijönni, a 150-160 reálisabb !  ::coffee

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #183 Írta: LP
LP válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
Nagyon koszonom mindenkinek a tanacsokat! Tovabbitom az infokat az erintetteknek. Nem teljesen ertettem, a paljoc fele bezzera elado? Ha van konkret ajanlat, megprobalom megertetni veluk, hogy nem ezen kene sporolni par tizezer ft-ot. Koszi megegyszer! P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #184 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=LP link=topic=302.msg30253#msg30253 msg=30253][/answer]
Igen, nézd meg az aprók között.    eladó az a Bezzera és nagyon ajánlott elvinni ennyiért :)
azt lehetne nyúzni rendesen az étteremben, kiszolgálná a tulaj / személyzet igényeit.
és akkor nincsen elkötelezettség adott kávé mellé, kávés céget is tudunk ajánlani, ha van rá igény :) :)

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #185 Írta: LP
LP válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=blaze link=topic=302.msg30254#msg30254 msg=30254][/answer]
koszonom, tovabbitottam! en is kavet szeretnek nekik ajanlani, ezert a felhajtas :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #186 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=LP link=topic=302.msg30260#msg30260 msg=30260][/answer]
igen, sejtettem az e-mail cimedbol :)

ha a kavek jok, szivesen teszteljuk es egy kis reklam Neked / Nektek :)

az e-mail cimem blaze kukac kavekorzo pont hu    :)

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.130 másodperc