KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Luigi gépműhelye

Több
15 éve 1 hónapja #79 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
Grrrr... már vagy 6-odszorra dugul el a LSM főzésre szolgáló tűnél valamivel nagyobb szelepe. A csöveket kéne valahogy kipuccantani, mert elég a legkisebb dzsuva és annyi a főzésnek. Nem értem, hogy hogyan tudnak akkor a vendéglátásban olyan mocskos, vízkőben álló gépek üzemelni...
Így viszont nem megy, hogy miden nap kétszer eldugul...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #80 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Luigi link=topic=302.msg4693#msg4693 msg=4693][/answer]
Nekem szépen kijött a dzsuva a csövekből, de ehhez forralni kellett őket a citromsavas oldatban.
A legjobb egy fűthető ultrahangos mosó lenne. Ha komolyabban foglalkoznék nagy gépekkel, akkor alap lenne egy ilyen mosó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #81 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Luigi link=topic=302.msg4693#msg4693 msg=4693][/answer]
Ideiglenesen egy szűrő beépítése nem lehetséges ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #82 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
A Procon állítócsavarja:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #83 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=SiD link=topic=302.msg5098#msg5098 msg=5098][/answer]
Az enyémen nem ilyen van, hanem egy sima nagy csavar, mint a képen, de abban nincs külön állító szerkezet. Majd ha kedvem lesz belenézek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #84 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
Kérdés: a nyomáskapcsoló ki és bekapcsolása mekkora hőfok különbségeket mutathat körülbelül egy ilyen kategóriájú gépnél? 0,7-1,1 Bar a határ a fűtés be és kikapcsolásakor.
A készített kávékon nem éreztem különösebb ízváltozást, én arra gondolok, hogy olyan nagyon nem ingadozik a hőmérséklet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.239 másodperc