KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 9 hónapja #8767 Írta: beller
beller válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Vettem egy Saeco Magic Family főzőt. Hát eléggé lelakott állapotban volt, mostanra kitakarítottam a darálót, kpe-t, és még a kifolyó csövet is, mert bele volt "aszfaltosodva" a kávé. Lefőzi a kávét, de van egy gondom vele. A darálás végeztével azonnal indul a szivattyú is. Nem várja meg a tömörítés végét, hanem egyből nyomja a vizet. Gondolom ez az oka, hogy a zacc eléggé vizes, szétomlós. A másik, hogy a darálás elég sokáig tart. Takarításkor megnéztem a késeket, amik szemre eléggé kopottak. Azt gondolom ezért is tart soká a darálás. A kisebbik gondom, hogy ezen nem találok kávé mennyiség állítási lehetőséget. Nem tudom lehet ezt valahol állítani, mert a daráló alatt az ajó mögötti részen nincs állító kar. Minden segítséget örömmel fogadok:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #8768 Írta: marvid
marvid válaszolt a következő témában: segítség kérés
Vienna digital főzőm zaccfiókjában egyre több a víz a nagy tömítést kicseréltem ugyan az.Tudna valaki segíteni?Köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #8769 Írta: Voice24
Voice24 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm, megejtjük a karbantartást. De ettől függetlenül érdekelne a véleményed a mostani Bosch gépekről. Vállalhatók?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #8770 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Voice24 írta: Köszönöm, megejtjük a karbantartást. De ettől függetlenül érdekelne a véleményed a mostani Bosch gépekről. Vállalhatók?


Még nem ittam jó kávét egyik nálam járt Bosch gépből sem.
Biztos van olyan amelyik jó kávét készít, de azt nem hozzám hozták javításra. ::rohog::

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #8771 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: segítség kérés

marvid írta: Vienna digital főzőm zaccfiókjában egyre több a víz a nagy tömítést kicseréltem ugyan az.Tudna valaki segíteni?Köszi


Szia!
Kinyitod az ajtót, az ajtómikrót zárod és elindítod a főzést. Nyitott ajtó mellett egy lámpával megvilágítod a KPE bal oldalát, és meglátod hogy honnan folyik a víz a zaccfiókba.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #8772 Írta: tamás.simon
tamás.simon válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv.
Odea Go -val kapcsolatban lenne egy kérdésem! A bal oldalon a víztartály tetejére enged forró tiszta vizet. Az ön tesztnél már jelentkezik is... szétszedtem és azt látom hogy a gőzcsap szilikon csövén jön a víz vagyis körülötte vizes! A gőzcsapot szétszedtem tömítések jók zár rendesen. Oda a túlnyomás szelep bedolgozhat? Előre is köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.538 másodperc