KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #157 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=SiD link=topic=284.msg13581#msg13581 msg=13581][/answer]
A Rondo ezt sajnos nem tudja. Barátkozz meg egy Siriussal, az szerintem szebb, és sokkal többet tud. Mondhatnám hogy az Easy és a Rondo az alaptípus, a többi Incanto pedig tudja az átöblítést. Ha ennél akarsz maradni, akkor: teszt-KPE föl-szivattyú és átöblített a gép úgy ahogy az előzőekben már leírtad.
Azért hétfőn még utánanézek a Rondo programjának ha nem felejtem el, hátha sikerül neki bemesélni hogy öblítsen.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #158 Írta: admin
admin válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=secondbolt link=topic=284.msg13583#msg13583 msg=13583][/answer]
még a végén át kell írnom a készülékvásárlási tanácsadót az automatákkal kapcsolatban ;)

a sirius elég pofásan néz ki :D

lehet fel kéne vennem a kapcsolatot egy saeco forgalmazóval, hogy adjon tesztre :D

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #159 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=admin link=topic=284.msg13605#msg13605 msg=13605][/answer]
:P

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #160 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=admin link=topic=284.msg13605#msg13605 msg=13605][/answer]
Örülök annak, hogy sikerült a bogarat a profik fülébe is beletennem néhány automatával kapcsolatosan.  :)
Nem azt állítom hogy mindegyik nagyon jó, de van köztük néhány olyan típus, amelyikkel nagyon jó kávé főzhető a megfelelő beállítás után.
Jó szórakozást a teszteléshez, és remélem a tapasztaltakat megosztjátok az olvasókkal.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #161 Írta: admin
admin válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=secondbolt link=topic=284.msg13612#msg13612 msg=13612][/answer]
hogyne, csak előbb be kell cserkészni a saeco disztribútort :D

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #162 Írta: Pascucci
Pascucci válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=secondbolt link=topic=284.msg13612#msg13612 msg=13612][/answer]
Még a végén én is elbizonytalanodok,pedig megrögzött karos hívő vagyok.Akárhányszor is ittam jó saeco automatából,vékonyabb testű volt mint a  jó karos gépből.Az aroma dolgot aláírom teljesen,tehát hogy más jellegű ízeket is ki lehet érezni,egy jó beállított automatán.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.720 másodperc