KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
14 éve 6 hónapja #163 Írta: admin
admin válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Ma végre beszéltem a Caddy Trade illetékesével, és nyitottnak tűntek a tesztre. Szóval lehet, hogy bemutatunk egy-két Saeco gépet is ;)

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #164 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=admin link=topic=284.msg13659#msg13659 msg=13659][/answer]
Szevasz!
Ma reggel hívtam Őket, és a Pohánka Gábornak említettem a Siriussal kapcsolatos felvetésedet. Mivel ez nincs gyártás alatt, így ennek a bemutatására nem tudnak gépet adni. Vázoltam előtte a honlappal kapcsolatos tapasztalatomat, kicsit bővebben fejtettem ki benyomásaimat mint annak idején Ferenc József, hogy "minden natyon szep, minden natyon jó, mindennel mekvatyok elekedve". Profi tervezés és kivitelezés mellett hozzáértő és szakértő fórumozók írásai és tapasztalatai olvashatóak ezen a honlapon.
Remélem Rézmány Attilával beszéltél, mert a végleges döntés úgyis az Ő kezében van.
Én csak ajánlani tudtam számukra ezt a lehetőséget, a többi már rajtatok múlik.
Sok sikert! ;)

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #165 Írta: admin
admin válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=secondbolt link=topic=284.msg13665#msg13665 msg=13665][/answer]
Szia!

Nagyon szépen köszönöm a többiek nevében is a dicsérő szavakat, nagyon kedves vagy. Többek között neked is köszönhetően került képbe az automata gép. Amennyiben tényleg olyan meggyőző, szívesen átírom a készülékvásárlási tanácsadónkat :D
Illetve több figyelmet fordítunk ezután rá, mert sokan kerestek ilyen megoldást.

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #166 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=admin link=topic=284.msg13666#msg13666 msg=13666][/answer]
igen, mindenképpen követendő vonal ez is.
főleg ha van jó-elfogadható gép.
rosszat, silány kávét produkáló gépet nem is ajánlanánk, úgysem....

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #167 Írta: Bábetka
Bábetka válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szaiasztok!

Vásároltam egy Nespersso Magimix típusú kapszulás kávéfőzőt Párizsban természetesen francia nyelvű útmutató van kizárólag hozzá, a nőci nagyon kedves volt az üzletben még valami lötyöt is kaptam , amit első használat elött főzesek le a géppel, de úgy tűnik a gép "krups" nélkül nem hajt magába vizet , mindent próbáltam de nem akarom a drága kapszlát feláldozni, így kérlek titeket ha valaki tudja hogy tudomrávenni az átmosásra írjon!! Köszönöm Ui: szerinetetek tudok valahonnan magyarnyelvű útmutatót igényelni? Illetve honann tudok legolcsóbban kapszulát vásárolni! Üdv

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #168 Írta: rtomix
rtomix válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Akkor Blaze tanácsát követve ide copiztam :
Mostanában tele van minden electronikai szakáruház Saeco Odea meg Talea automata gépekkel, és mivel Sid hirdetéseiben is láttam egyet, gondolom nem annyira rosszak, mint ahogy azt egy kedves Jura - eladó ecsetelte nekem a Média Markt-ban. De valami konkrétumot (jót-rosszat ) tudna valaki írni a Talea-ról? Hallottam, hogy a kerámia darálójuk nem olyan jó, mint az acélkésesek, meg a gőz beszáll a kávétartóba oldalt, a központi egységük meghibásodásra hajlamos. Mire lehet számítani sima otthoni használatnál?
kösz
T

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.536 másodperc