KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
14 éve 6 hónapja #199 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=albika link=topic=308.msg14039#msg14039 msg=14039][/answer]
Pedig a hideg víz, nehézkes átfolyás dugulásra, vízkőre utal.
A használati utasítás hibaelhárítás része erre utal.
A vízmennyiséget egy átfolyásmérő méri, annak hibája okozhatja, hogy nem lehet állítani.
Felvetődik csomó kérdés.
Használatid megvan a géphez ? Semmi jelzés nem világít, ami hibára utalna ? Be lett-e állítva és ha igen milyen fokozatra a vízkeménység ? Szűrők ki lettek-e tisztítva (nem csak vízkő, hanem kávéolaj is lehet ami lerakódik).
Vízkőtelenítést kellene csinálni minden esetre.
Főzőfejet vedd ki, alsó és felső szűrőt is pucold ki.
A hozzáférhető és felhasználó által elvégezhető karbantartások le vannak írva a használatiban. Ha ezek nem segítenek, akkor szervíz !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #200 Írta: andrasferenc
andrasferenc válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Saeco Vienna Digital/Mio Star Comfesse Digital-hoz keresek "T" kulcsot, karbantartó ecsetet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #201 Írta: andrasferenc
andrasferenc válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Saeco Vienna Digital/Mio Star Comfesse Digital-hoz keresek "T" kulcsot, karbantartó ecsetet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #202 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=andrasferenc link=topic=337.msg14055#msg14055 msg=14055][/answer]
Szevasz!
Kiegészítő anyagot a Cady Trade '95 Kft-nél tudsz vásárolni.
Budapest, VIII.ker Bláthy Ottó u. 4-8.
Tel.:+36 1 477 7020
Személyesen is lehet vásárolni, de telefonon is megtudod rendelni a termékeket.

Az is elég, ha egy kérdést csak egy topicban teszel fel, nem kell kétszer két topicban ugyanazt megkérdezni.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #203 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=andrasferenc link=topic=284.msg14056#msg14056 msg=14056][/answer]
Szevasz!
Kiegészítő anyagot a Cady Trade '95 Kft-nél tudsz vásárolni.
Budapest, VIII.ker Bláthy Ottó u. 4-8.
Tel.:+36 1 477 7020
Személyesen is lehet vásárolni, de telefonon is megtudod rendelni a termékeket.

Az is elég, ha egy kérdést csak egy topicban teszel fel, nem kell kétszer két topicban ugyanazt megkérdezni.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #204 Írta: fortknox
fortknox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv mindenkinek ! Tanácsot szeretnék kérni , nemrég kaptam egy Delonghi Esam

3000-res automatát . Tudom még új , de már most elkezdtem keresgélni élelmiszer-

barát vízkőoldót hozzá. Amit adtak hozzá gyárilag Nokalk 100 ml , ezt nem kapni sehol.

Mit használjak ami a gépnek a legjobb , és hol vegyem meg ?

A másik kérdésem az , h. ehhez a géphez milyen fajta kávé ajánlott. Tudom ,

mindenkinek más az ízlése , de azért minden tanácsot elfogadok.

Ami biztos : NEM szeretem a savanykás és az égett bakelit illatú és ízű kávékat.


Köszkösz előre is

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.959 másodperc