KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
14 éve 6 hónapja #211 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=Monyesz link=topic=339.msg14113#msg14113 msg=14113][/answer]
igen, ez igy van!

en most 2 napja voltam Media Markt-ban, ott igen sokfelet lattam.  (JURA, SAECO, stb)
Kulon resz volt a tisztitoknak.  ha van a kozeledben MM vagy Saturn ott is megnezheted....  :P

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #212 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=blaze link=topic=339.msg14114#msg14114 msg=14114][/answer]
Jaja, ilyen helyen is elérhetők ezek a dolgok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #213 Írta: albika
albika válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=admin link=topic=284.msg1051#msg1051 msg=1051][/answer]
Sziasztok!Saeco caffe buono használatit keresnék ha lehet magyart.Ha valaki tud köszönettel fogadom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #214 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=albika link=topic=284.msg14121#msg14121 msg=14121][/answer]
Szia!
Magyar nyelvű kezelésit nem fogsz találni. Németem az van, ha gondolod akkor feltöltöm egy tárhelyre. Ha magyar segítség kell a beüzemeléshez, akkor itt a fórumon a Vienna megtalálható, azt töltsd le. Ez a két gép csak formailag más, a működési elvük ugyanaz. A Buonon egyel több gomb van a porkávé készítési lehetőség miatt.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #215 Írta: albika
albika válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=secondbolt link=topic=284.msg14128#msg14128 msg=14128][/answer]
Nagyon köszönöm a válaszod és boldog ujévet kivánok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #216 Írta: Baum
Baum válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Karácsonyra beszereztünk egy Saeco odea giro plus típusú kávégépet.
Mi a véleményetek arról, hogy mikor érdemes kikapcsolni. Általában csak reggel és ebéd után használjuk és nem tudom milyen előnyei/hátrányai vannak annak, ha pl. minden kávéfőzés után kikapcsoljuk a készüléket.
Sajnos a leírásában semmi információ nincs arról, hogy készenléti állapotban mennyit fogyaszt, és nem javasolnak semmit a ki-/bekapcsolásával kapcsolatban. Olyan ez, mint a tv-ken a standby üzemmód, vagy érdemes kikapcsolni, ha pár órán keresztül biztos nem használjuk?

köszi a segítséget
Baum

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 1.102 másodperc