KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #9073 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
a meghajtó motor polaritása jó? próbáld ki és fordítsd meg a kábeleket. kell hozzá egy csipesz,hogy le tudd venni a kábeleket.
vagy a motor kábelvégét cseréled meg a panelen amire csatlakozik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #9074 Írta: zoolee10
zoolee10 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Kipróbáltam. Ugyanaz a helyzet. Forog kb 20 mp-ig majd megáll. Majd újra elindul kb. 5mp-ig. Megáll, majd ismét elindul kb. 5mp- ig majd megáll. Aztán felváltva el kezd villogni az alsó piros és a felső zöld lámpasor. A motor minden esetben ugyanabba az irányba forog.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #9075 Írta: albika
albika válaszolt a következő témában: Odea Go víz-gőz csap
Sziasztok!Most vettem egy odea go-t és a következő a gondom vele.Bekapcsolás után a gőzölő csövön állandóan folyik a víz nem lehet elzárni. Már vizkőtelenítettem de semmi változás.Kérdezném hogy a szelep javítható esetleg tömítés cserével vagy csak a csere a megoldás? Köszönöm előre is a segítséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #9076 Írta: kerdig
kerdig válaszolt a következő témában: Solis Palazzo kpe hiba
Sziasztok!
A kpe az alsó helyzet elérése után egy pillanatra bemozdul felfelé, aminek az az eredménye, hogy elmozdul a tölcsér alól, így az őrleményből elég sok mellé szóródik. Mi okozhatja a jelenséget?

Ex: Carimali Systema E1
Jelnleg: Rancilio S27

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #9077 Írta: papzi
papzi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Philips (Saeco) Minuto (3100 széria).
Sikerült valakinek egy kis vizet löttyinteni a kávéhoz, így nem tudott darálni. Szétszedtem, kiszárítottam, kitakarítottam. Összerakás után jól működik, azt leszámítva, hogy sokkal hangosabb a daráló, mint eddig. Az őrlemény kellő finomságú, mennyisége is jó, csak iszonyú hangos.
Mi lehet a gond?

Philips HD8834/09 Minuto
DeLonghi Pronto Cappuccino (ESAM3600)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #9078 Írta: Goaulds
Goaulds válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Van egy Delonghi EC685M típusú gépem. Az a problémám vele, hogy a szűrőben nem tudom eléggé tömöríteni a kávét a tamperrel, mert a szűrő befelé szűkül, és a peremén felül a tamper tömörítés közben. Sajnos nem találtam még neten hogy hol lehet bele szerezni egyenes falú szűrőt, de videón már láttam hogy létezik ilyen.
Ha valaki esetleg tudna benne segíteni azt hálásan köszönöm!

Üdv, Tamás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.160 másodperc