KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
2 éve 5 hónapja #9493 Írta: Norton
Norton válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Csak segiteni akartam de a te géped. Szerelő vagyok.
láttad ahogy túltekeri és eltöri a kpe-t?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 5 hónapja #9494 Írta: Gedeon
Gedeon válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Tudom persze, hogy segítetek szívesen. Nagyon is hálás vagyok érte. Mikor hozzám került. Akkor hangosan kattogott bekapcs után. Mivel nem váltott irányt a felső holtponton eltörte a motor egyik csavarfészkét. Klasszul megragasztottam és csak a helyére szorítottam kézzel. Bekapcs után ment mint az őrült egy irányban sokáig. Nem néhány mp ig mint ahogy kellene. Simán elnyomta a kezem. Ezért gondolnám, hogy újból eltörne ha rögzíteném.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 5 hónapja #9495 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
A motor polaritása jó? Ha ket kabelt össze cserelted akkor csinal ilyet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 5 hónapja #9496 Írta: Gedeon
Gedeon válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
A polaritás jó, igen. Több bontott gép képére rákerestem, hogy ellenőrizzem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #9497 Írta: George.Weaver
George.Weaver válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!



Szerelőt keresnék Budapesten, aki egy ilyen gépet meg tud javítani.




Design Profi Espresso Maschine 1450 Watt 15 bar H.koenig EXP530

A poltafilter én vettem hozzá, majdnem tökéletesen passzol, de azért nem százas
. És mindenképp szeretnék bele PID-et, illetve a nyomást is beállítani, vagy állíthatóvá tenni.



Gőzt csinál, de alul folyik. Ledugóznám, ha tudom, hogy szabad. A nyomás nem nő.
És a kedves eladó tartályt nem küldött
Köszi előre is.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 5 hónapja #9498 Írta: Balogtibi
Balogtibi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok
Jura Ena 101 gépben cseréltem darálókést.Azóta darálásnál mikor átfordul az alsó dugattyú elég sok kávé lehullt a tálcára ,olyan mindha többet darálna.A kávé állaga hibátlan , többször is szétszedtem állitottam de mindig ugyan az a végeredmény.Járt már igy valaki?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.675 másodperc