KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
2 éve 4 hónapja #9511 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Hello!
Igen, kapcsolót pl. HQ elektronik-ban tudsz venni. Meg kell nézni a méretét. Azt hiszem SMD, de a méret vételnél látod :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 4 hónapja #9512 Írta: realpopek
realpopek válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia,
Köszönöm, kapcsolót már találtam, viszont mivel szét van szedve megnéztem a csöveket is, Sajnos látni vízkövet a cső csatlakozásoknál, ilyen szöveterősített szilikoncsövet hol érdemes vásárolni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 4 hónapja #9513 Írta: Endre.Merten
Endre.Merten válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Abban szeretném a segítségét kérni, hogy a zaccfiok eldeformálodása miatt piros led villog a Saeco Odea Go kávéfőzőn.
Ha viszont csak a belső részt rakom be a gép műkodik rendesen.
Olvastam, hogy a kopást plexi lap befagyasztásával lehet orvosolni de nem tudom hova kéne pontosan ezt elhelyezni.
Köszönöm a választ E

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 4 hónapja #9514 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok. Keresek saeco viennahoz j kazan műanyag idomot amire a j kazant felfogatom. Vagy Trevi komplett keszülek hazat. Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 4 hónapja #9515 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Idombol vennek több db.-ot!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 4 hónapja #9516 Írta: Zoli1208
Zoli1208 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok Segítségre lenne szükségem.
Van egy Saeco SPIDEM SUP 035G darálós kávéfőm. használtan vásároltam ebben az állapotában működik rendesen csak ezt a csatlakozási felületet nem gondolom, hogy csak így lenne.Ezért kérnék segítséget tőletek.
A kávéfőző házhoz csatlakozik a központi egység kifolyója azt a réz nem értem.
Ha tudnának segíteni, hogy milyen alkatrészekből áll össze a két elem kapcsolata.
Gondolom nem csak ez a nagynyomású cső csúszik bele a központi egységbe.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.710 másodperc