KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

SiD Eszpresszó Garázs

Több
13 éve 4 hónapja #151 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Re: SiD Eszpresszó Garázs
Aktuális projekt:
Első generációs Gaggia Coffee (az ős Classic)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #152 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Re: SiD Eszpresszó Garázs
A gép érdekessége, hogy teljesen egyedi a fej/bojler konstrukció.
Nincs még egy Gaggia típus, amiben ezt a technikát alkalmazták volna.
A bojler űrtartalma a legnagyobb a Gaggiák között: 2.5dl.
Nincs lecsavarozható vízterítő blokk, a korong egybe van öntve a bojler alsó részével és csak egy vízbefecskendezési pont van rajta.
Műszakilag már rendben van a gép, de tuningra szorul: mivel csak egy ponton lép be a víz a felsőszűrőhöz, ezért sajnos csatornásít, kell majd rá egy ipari felsőszűrő, valamint egy új szivattyú.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #153 Írta: enrea
enrea válaszolt a következő témában: Re: SiD Eszpresszó Garázs
Kedves SiD Mester!
Előre bocsájtom, hogy nőből vagyok és a kávéfőzőmhöz ezek szerint nagyon szőke!Kérlek segíts!!!!!!!Van egy Kenwood Deluxe Mirage automata főzőm.Úgy gondoltam, hogy megtisztítom.....(most már tudom, hogy hülye ötlet volt)Kivettem a kivehető részeket.Megtisztítottam és utána visszaraktam mindent az eredeti helyére.Na, most jön a probléma.Azóta nem ott jön  le a víz ahol kéne.Bekapcsolom, a vizet felmelegíti és ahogy elkezdené az első dolgát az átöblítést, elindul a víz és utána rögtön a piros lámpa kigyullad és valahonnan alulról folyik a csepptálcába a forró víz és nem a rendes helyéről a bögrébe.
Hát ez van...Minden megoldás érdekel!
Szép napot!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #154 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Re: SiD Eszpresszó Garázs
Kedves enrea!

Sajnos ebben nem tudok segíteni.
Ezt a géptípust nem ismerem, de a neten csupa rosszat lehet róla olvasni és folyton ilyen hibákról írnak a felhasználók.
Olyat még nem is olvastam, hogy valakinek sikerült volna megjavítani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #155 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Re: SiD Eszpresszó Garázs
[answer author=enrea link=topic=309.msg26995#msg26995 msg=26995][/answer]
ezt próbáld meg az automatás topikban, ott van kettő ember is aki automatákat szerel.
kukk:)

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #156 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Re: SiD Eszpresszó Garázs
[answer author=SiD link=topic=309.msg26999#msg26999 msg=26999][/answer]
Szia!

A másik topicban is válaszoltam erre a kérdésre, valamelyiket csak megtalálod.
A weboldal cégkatalógusában regisztráltak ezen a néven és címen:
BF-háztartási gépszerviz és alkatrészbolt
1117 Budapest Karinthy F. 15.
Telefon: 1-209-6931
Nyitva hétfő 13 -18 óráig , kedd, csütörtök 9 - 16 óráig , pénteken 9 - 14 óráig

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.310 másodperc