KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

SiD Eszpresszó Garázs

Több
10 éve 6 hónapja #841 Írta: cyberelectronics
cyberelectronics válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
A tengely menetes vége, gyárilag picit görbe.
Ez lett kiegyenesitve, valamint a tengelyre (kontakt pontokra) és a kerámia betétekre, tekertem 1-2 kör Kapton szalagot, igy minden szorosan illeszkedik a helyére, mindenféle oldalirányú mozgás nélkül.

Gaggia Classic + Bottomless PF + VST RDGL 15g + Silvia V3 Steam Wand + PID Espressuino, Pressure Sensor, Volumetric Sensor, Preheat Coil, Manometer, Hario Mini Stepless, Tamper inox 58mm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #842 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Mennyiért lehet egy M2M-et megkapni ?

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #843 Írta: cyberelectronics
cyberelectronics válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Legolcsóbban itt találtam 310EUR (szállitás ingyenes).
M2M időzitő nélküli, ez nekem jó lenne mivel van időzitő a PID vezérlőben, amugy van még M2D ami időzitős.

Gaggia Classic + Bottomless PF + VST RDGL 15g + Silvia V3 Steam Wand + PID Espressuino, Pressure Sensor, Volumetric Sensor, Preheat Coil, Manometer, Hario Mini Stepless, Tamper inox 58mm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #844 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Én nem költenék rá ennyit : nincsen jó hírük a Macap őrlőknek.

Akkor már inkább egy Mazzer SJ az apróból !

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja - 10 éve 6 hónapja #845 Írta: cyberelectronics
cyberelectronics válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Egy ismerősnél láttam Macapot (M2D) és jónak tűnt, valamint a neten is jókat olvastam róla, de szerintem neked nagyobb tapasztalatod van ezen a téren igy lehet, hogy jobb lesz ha rád hallgatok.
Első verzió Lelit PL043MM lett volna, de ott sokminden műanyag, egyedűl ami mellette szól, hogy stepless.
Mazzer SJ nagyon profi, stepless, de nekem otthoni használatra (napi 2 kávé) óriási.
Esetleg tudnál / tudnátok ajánlani valami kisebb, stepless, valamint adagoló nélküli örlőt (Privátban)?
Köszi!

Gaggia Classic + Bottomless PF + VST RDGL 15g + Silvia V3 Steam Wand + PID Espressuino, Pressure Sensor, Volumetric Sensor, Preheat Coil, Manometer, Hario Mini Stepless, Tamper inox 58mm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja - 10 éve 6 hónapja #846 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Neked akkor valami kicsi, fém őrlő kell.

Ami jó, és árban is korrekt :

www.kavekorzo.hu/index.php?option=com_hi...&category_pathway=56

Fokozatmentessé tehető.



Vagy az AKCIÓS Ascaso :

www.expolygon.hu/webaruhaz?page=shop.pro...d=2914&category_id=5


Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.296 másodperc