KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók

Több
10 éve 4 hónapja #55 Írta: senkimisi
senkimisi válaszolt a következő témában: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók

Chuck írta: Van valakinek egy, már felesleges tejhőmérője? Átvenném. ;)

Nemrég vettem az ALDI-ban.
Ha sietsz még találsz belőle.
Gyors és pontos.
www.aldi.hu/hu/html/offers/58_40097.htm
Üdv:
Misi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #56 Írta: senkimisi
senkimisi válaszolt a következő témában: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók

Jocy írta: La Cimbali M31 Bistro 2 karos (1 ill 2 személyes kar)
Fejek és hőcserélők tisztítva,ill ezek összes tömítés cseréje,új manométer,kiváló állapot,beépített gyári tejhabsító,beépített Procom 230V ról üzemel egyéb kérdésre szívesen válaszolok.Sok fotó,a munkálatokról is tudok küldeni!

Vajon mi lenne az irányára?
Köszi!
Üdv. Misi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #57 Írta: Jocy
Jocy válaszolt a következő témában: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók
Üdv!
Privát üzenetet küldtem!

"For music Puccini,for art Bernini,for Espresso Pasquini"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja - 10 éve 3 hónapja #58 Írta: paukaresz
paukaresz válaszolt a következő témában: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók
Sziasztok!

eladó ez a feleslegessé vált rezgőszivattyús Szarvasi espresso 2db szűrővel,jobb felső sarkán kicsit sérült,így az ára ennek megfelelően kemény 5000 Ft
06/70 50 66 66 8
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja - 10 éve 2 hónapja #59 Írta: mzsf
mzsf válaszolt a következő témában: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók
Sziasztok!
Megválnék Mokador Pepita podos kávéfőzőmtől. Blaze segítségével vettem, de nem tudtunk összebarátkozni. A gőzölés brutális erejét nem tudtam megszokni. A gép tökéletesen működik. Kitakarítottam. Kétkazános, alu bojleres. Mechanikusan száz százalékos, a gép burkolata kicsit olaszos. Az alsó élén helyenként a felületkezelés gyenge, innen a rozsdát letakarítottam, autójavító ezüst festékkel lekentem. A külső felszínén nem látszik semmi. A folyamatos nyomást igénylő gőzgombot on-off jellegű gombra cseréltem. Más javítás nem volt rajta.
Én 30000 forintért vettem, nyerni nem akarok, de bukni sem sokat. Tehát 30000 az irányár postaköltséggel. Miskolcon személyes átvétel is lehetséges. Ha még valami érdekel a molnarzsfkukacgmailpontcom címen érdeklődhettek.
Köszönöm a hirdetési lehetőséget: Zsolti
A drive-n több fotó:
drive.google.com/folderview?id=0B0ouZh-r...nRVIwN1E&usp=sharing

P1040909.JPG melléklet nem található

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #60 Írta: Norbi
Norbi válaszolt a következő témában: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók
Eladó egy szép állapotú PID-elt Faema Family. Adok hozzá két gyári kart, egy- és kétszemélyes szűrőt illetve vakszűrőt. Megnézhető Budapesten a XX-ik kerületben.

Ár: 65ezer forint

P1070452c.jpg melléklet nem található



Érdeklődni: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.191 másodperc