KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 4 hónapja #8947 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Zsocy írta: Sziasztok!
"Kezdő", de lelkes kávézó vagyok. Eddig őrölt kávéból főztük a kávét, de jó ideje készülünk, hogy veszünk egy "darálós" kávégépet. Sajnos a keret most is véges max. 60.000 Ft.
Van olyan gép amit ajánlotok kezdésnek?
Használt felújított gépeket nézegetem, 6 hónap garanciával. Pl. ezt az oldalt: www.caffeclub.eu/hasznalt-kavefozok/?mobile=1
Minden tanácsot szívesen fogadok.
Köszi szépen.


Szia!

Ezen az oldalon a Saeco Incanto nálam a nyerő gép.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #8948 Írta: Ubul
Ubul válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

secondbolt írta: Szia!

Én az XSmall géppel szimpatizálok. A hozzám került gépek közül az XSmall készítette a jobb kávét a másik kettővel szemben.


Szia!
Köszi! Ez hasznos infó!
Üdv:

Ubul

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #8949 Írta: zamiere
zamiere válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Alapból igen, de nem túlzottan tuningolható. 30 körül jó vétel de ha nagyobb a keret, van jobb nála. Fix az aromaszelep, nincs háromjáratú, nincs őröltből készítés, nincs őrléshossz és hőfok állítás sem. Emiatt mire jó lenne az őrlésfinomság, legközelebb már kevesebbet őröl. Igazi idegőrlő annak aki a legjobbat szeretné kihozni belőle. Átlag felhasználásra viszont ideális.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #8950 Írta: kotovics
kotovics válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia secondbolt
Természetesen minden a daráló kitakarítva, patika állapotban került beszerelésre. Azt tudom hogy a mechanika motorjánál figyeli az áramerősséget, mivel ez alapján működik az automatikus dózis kontroll, de arról sehol nem olvastam eddig, hogy a darálómotornál is figyeli az áramot.
Sajnos mivel már cseréltem darálót, és nem ott van a hiba, ez valami elektronikai hiba lesz. Ezért kérdeztem hogy valaki nincs -e otthon itt a fórumon a saeco vezérlőpanelek lelki világában. Esetleg még lehet softver hiba is, ha tudna valaki itt programot frissíteni az is érdekelne. Köszi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #8951 Írta: icemann
icemann válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok, az alábbi gépekről szeretnék infót, pro,és kontra. A nagyon finom kávé a cél, sok állítási határral.
Jura E85
Jura S95
Jura F70

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #8952 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

kotovics írta: Szia secondbolt
Természetesen minden a daráló kitakarítva, patika állapotban került beszerelésre. Azt tudom hogy a mechanika motorjánál figyeli az áramerősséget, mivel ez alapján működik az automatikus dózis kontroll, de arról sehol nem olvastam eddig, hogy a darálómotornál is figyeli az áramot.
Sajnos mivel már cseréltem darálót, és nem ott van a hiba, ez valami elektronikai hiba lesz. Ezért kérdeztem hogy valaki nincs -e otthon itt a fórumon a saeco vezérlőpanelek lelki világában. Esetleg még lehet softver hiba is, ha tudna valaki itt programot frissíteni az is érdekelne. Köszi.


A darálási időt a szoftver határozza meg. A Cady Trade Kft esetleg tudja a szoftvert frissíteni, lehet hogy nekik van hozzá interfészük mivel gyári szerződésük volt.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.728 másodperc