KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 3 hónapja #8989 Írta: feccuska
feccuska válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Az őrlés finomságára gondolsz, mert sz a legkisebbre van állítva.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8990 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

feccuska írta: Az őrlés finomságára gondolsz, mert sz a legkisebbre van állítva.

A bal alsó gombot a tasztatúrán a 3 kis kávészemmel jelölték. Itt kell az őrlemény mennyiséget visszavenni. A finomságot meg sem említettem!

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8991 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
saeco royal v2 bekapcsolás után működik de egy idő után úgy bemelgszik hogy a kijelző "össze zavarodik"! javítható?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8992 Írta: Zolika65
Zolika65 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

zamiere írta: Forróvízzel előmelegített csészével.


Mikróban előmelegítve. Viszont veszek valami nedvesített hőmérőt, hogy megmérjem a hőfokot.
Egyébként nincs lehetőség ennél a Jura C5 Black gépnél emelni a fokot?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8993 Írta: zamiere
zamiere válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Lehet, hogy itt is vízkő a gond? C5-nél nem láttam a használatiban hőfok állítás lehetőséget. A víztartályban lévő víz hőfoka szobahőmérsékletű?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8994 Írta: Zolika65
Zolika65 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Felújítottan vettem, 2 hete. Nem gondolom, hogy vízköves. A víz a tartályban szoba-hőmérsékletű

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.613 másodperc