KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 2 hónapja #9013 Írta: maxxtro
maxxtro válaszolt a következő témában: Via tizia saeco
Sziasztok!
Via Tizia (a régi fém házas saeco), bekapcsoláskor azonnal indul a szivattyú, de ha kinyitom a csapot és vissza akkor leáll és rendesen működik a gép. Minden bekapcsoláskor ezt csinálja.
Mi lehet a gond?
Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #9014 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Via tizia saeco
Szia!

Ennek így kell működnie. Nyomás alá helyezi a vízhálózatot bekapcsolás után. Ha a szivattyú nem áll le, akkor az javításra vagy cserére szorul.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #9015 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Sasi70 írta: Segítséget szeretnék kérni van egy Spidem Villa gépem lefőz egy kávét másodiknál már villog a piros megnéztem minden a helyén van van víz kávé kidobja a darált kávét és kezdi a dolgát és megint villog


Szia!

A turbina bemeneti oldalát kell alaposan megtisztítani. Az alacsony impulzusszám miatt jelez hibát a következő főzés előtt.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #9016 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

fancsa51 írta: Örömmel olvastam Cadillacv8 -tól a Delonghí kávémennyiség leírást ! Nekem is megoldást jelentett a Hall Jeladó vizsgálata ! Az én kávégépemben is szakadt volt az egyik kábelér . Viszont a hiba kijavítása után kávé nélkül - porkávé állásban - teszteltem ,de a " zacctartály telítettsége " miatt (LED világított !) nem "főzött kávét " ! Tettem bele kávét is ,és minden rendben volt ! Kérdés : A kávéhiányt valahogyan érzékeli porkávé esetén is ?
Köszönet a segítségért !


Szia!

Nagyon sok gép a motor áramfelvételét figyeli, és az alapján érzékeli a hengerben levő kávémennyiséget..

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #9017 Írta: maxxtro
maxxtro válaszolt a következő témában: Via tizia saeco
Az a gond ha kinyitom az ajtót és becsukom akkor is csinálja, kigyullad a kávé és a víz piros ledje és folyamatosan megy a szivattyú.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #9018 Írta: beller
beller válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Saeco Royal Capuccino gépnél az történt, hogy 3 kávé lefőzése után szerettem volna capuccinot készíteni. Megnyomta a tejhabosító gombját. A szivattyú elkezdett dolgozni, de a hangja nem volt olyan, mint lenni szokott. Úgy mondanám erőlködött, de a gőz nem jött. Néhány másodperc után "ventilate" üzenetet írt ki. Megnyitottam a félgömb alakú melegvíz csapot, de nem jön víz és a szivattyú sem működik. Azt gondoltam dugulás lehet a gőzkazánban. Másnap amikor kihűlt a gép levettem a patkó alakú gőzkazán szivattyú felöli csövét, kinyitottam a melegvíz csapot, belefújtam és jött egy kis víz a melegvíz kifolyó csövön, de továbbra sem működik a szivattyú. Lehet, hogy a szivattyú tönkre ment?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.132 másodperc